borba.com.ua

Українські борці завоювали 5 медалей на першості світу в Афінах

7-8 вересня програму юнацької першості світу зі спортивної боротьби продовжать дівчата

В Афінах у Греції завершилася юнацька першість світу з греко-римської боротьби. Українські "класики" стали володарями п'яти нагород, а саме трьох золотих, по одній срібній та бронзовій. Про таке повідомляє "Укрінформ".

Титул переможців першості світу завоювали Владислав Кузько (вагова категорія до 46 кг), Дмитро Мірошник (63 кг) і Владислав Краченко (69 кг), "срібло" виграв Геннадій Завертайло (42 кг), "бронзу" – Олександр Євдокимов (100 кг) .

7-8 вересня програму юнацької першості світу зі спортивної боротьби продовжать дівчата. 9-10 вересня змагання завершать представники вільного стилю боротьби.

Як повідомляв 5.UA, у серпні 2017 року українські спортсмени вибороли 12 медалей на літній "Універсіаді-2017".