Українська спортсменка виграла етап Діамантової ліги в стрибках у довжину

Наступним стартом українки стане Олімпіада в Токіо

Українська стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук завоювала золоту нагороду на етапі легкоатлетичної Діамантової ліги в британському Гейтсхеді. Про це повідомляє "Укрінформ".

У своїй кращій спробі Бех-Романчук показала результат 6,77 метра.

Наступним стартом українки стане Олімпіада в Токіо, яка почнеться вже 23 липня.

Нагадаємо, на Олімпійських іграх у Токіо Україну представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту. Українська команда змагатиметься у 25 видах спорту.

Як повідомляв 5.UA, збірна України з боксу серед юніорів завоювала 19 медалей на Чемпіонаті Європи: 4 золотих, 7 срібних і 8 бронзових. Українська команда посіла друге місце в підсумковому командному заліку.

Найближчі два тижні захворюваність на коронавірус в Україні зменшуватиметься – НАН
    Посли ЄС включили Україну до списку країн, для яких скасовано обмеження на поїздки – подробиці

Хірург про харчування українців: "18% людей з ожирінням і 45% – з надмірною вагою, фактично це епідемія"

Українець Олексій Новіков виборов титул найсильнішої людини планети

Жіноча збірна України з баскетболу здолала Фінляндію у матчі євровідбору

Обійшов росіян: українець Юрій Анікеєв став чемпіоном світу з міжнародних шашок

Берінчик нокаутував румуна Сіміона, захистивши свій титул – як це було

Перемога над Росією: українка Цуренко в тенісному турнірі у Празі розгромила представницю РФ