Фото НОК

Українець Чумак виборов "срібло" чемпіонату світу з важкої атлетики

Переміг на змаганнях іранець Алі Хашемі, на три пункти випередивши українського спортсмена

На Чемпіонаті світу з важкої атлетики, котрий проходить в Ашгабаді, представник України Дмитро Чумак завоював для збірної першу медаль. Спортсмен у своїй ваговій категорії (до 102 кілограмів) виборов срібну винагороду, повідомили в ISPORT.

Український важковаговик, бронзовий призер ЧС-2015, одразу став одним з фаворитів змагань. У першій вправі – ривку – спортсмен зафіксував вагу 176 кілограмів і посів 3 місце, потім поштовхом підняв 217 кілограмів, завдяки чому й виграв "срібло".

Слід зазначити, що для чемпіонського титулу Чумаку потрібно було підняти вагу у 221 кілограм, проте штанга йому не підкорилася.

Таким чином, загалом спортсмен здолав вагу у 393 кілограми, що дало йому змогу зайняти призове місце. Чемпіоном світу з цієї дисципліни став іранець Алі Хашемі, набравши в сумі 396 кілограмів.

Як повідомляв 5.UA., у фіналі Чемпіонату світу-2018 з вільної, жіночої та греко-римської боротьби український спортсмен Жан Беленюк приніс ще одну медаль до скарбнички національної збірної. 27-річний борець у вирішальному двобої поступився місцем Метеханому Башару з Туреччини та виборов "срібло" змагань.

Українка виборола звання дворазової чемпіонки світу з шашок

Тріумф українців у Данії: команда кіберспортсменів перемогла у міжнародному престижному турнірі

Уперше в історії українського тенісу: Світоліна стала чемпіонкою Підсумкового турніру WTA