Павло Коростильов
ZIK

Українець виборов звання чемпіона світу у швидкісній стрільбі з пістолета

Загалом збірна України нині посідає дев'яте місце, виборовши 12 медалей

В останній день чемпіонату та юніорської першості світу зі стрілецьких видів спорту у корейському Чханвоні український спортсмен поповнив медальну скарбничку вітчизняної збірної одразу двома нагородами, передає "Укрінформ"

Так, стрілець зі Львова Павло Коростильов виборов титул чемпіона світу у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета з 25 метрів.

"Золото" українець виборов, набравши 581 очко з 600 можливих. На другій сходинці – Гурпріт Сінгх з Індії (його результат – 579 очко), на третій – Кім із Республіки Корея (з тими таки 579 очками).

Крім того, троє українців – Павло Коростильов, Володимир Пастернак і Олександр Петрів – у цій же дисципліні вибороли командну "бронзу".

Таким чином, у загальнокомандному заліку збірна України посіла дев'яте місце. У нашій скарбничці – три золоті, чотири срібні та п'ять бронзових нагород. При цьому першість виборола збірна Китаю (19 золотих, 14 срібних та вісім бронзових медалей), а друге місце – за командою Республіки Корея (11, 14, 11 медалей відповідно).

Завершиться чемпіонат світу з кульової та стендової стрільби 14-го вересня фіналом у чоловічому скіті (Skeet – різновид стендової стрільби).