У Новій Каховці пройшла сімейна вітрильна регата [відео]

  Сімейний спорт на воді. У перегонах під вітрилами у Новій Каховці більшість команд складалися з родичів. Сімейні екіпажі, такі як син та батько, подружжя, а часом і вся родина - стали призерами регати.

  Для одних вітрильна регата – це спорт, для інших – сімейний відпочинок. Є родини, для яких виходити на воду до десятка разів на рік стало традицією. Навіть діти в таких сім’ях і ростуть під вітрилами та на моторних катерах.

  Олександр і Максим Дадики, яхтсмени: "В детской коляске отстегивали шасси. Я его вместе с этой коляской ставил в лодку. И мы вот вместе с ним постоянно-постоянно на воде. Мы принимаем большое участие в различных регатах не только в Украине. Большое счастье, что сын всегда со мной. Это большая поддержка моя".

  Хто капітан – у сім’ї Дадик щоразу вирішується наново. Цього разу команди віддає батько, а під час іншої регати – син. Перемога для сімейного екіпажу - не головне. Важливіше – участь та спільне спортивне дозвілля.

  А от для команди яхти «Зефір» першість обов’язкова. Артем та Артур змалечку звикли брати участь у вітрильних перегонах разом із батьком. Перемога – справа не лише вправності сімейного екіпажу, багато залежить і від яхти.  

  Володимир, Артур і Артем Кургіни, яхтсмени: "Как вы яхту назовете, так она и поплывет. У нас яхта называется «Зефир». Это название – легкий западный ветерок. Вот по легкому западному ветерку яхта бежит. Как зефир в шоколаде".

  Для Наталії та Ігоря яхта була мрією, тому і назвали її відповідно. Пара разом уже двадцять п’ять років, сімнадцять з яких вони займаються яхтингом. На борту Ігор – капітан, а Наталія – матрос. На рахунку подружжя вже більше сотні перемог. Під час перегонів поблажок немає ні для кого. Відповідальність лягає на всю команду.

  Наталія та Ігор Безродні, яхтсмени: "Говорю - "Яхта немножко капает". "Как это - капает? Яхта должна быть мокрая". Я сказала один раз, второй раз. Мы пришли в Очаков, по ночи, все легли спать. Просыпаемся, а в трюме двадцать сантиметров воды. Они говорят - "Что ж ты не сказала нам. Ты ж могла и утопить нас".

  На суходолі чоловік не дозволяє дружині піднімати будь-що важче за хлібину. А на воді, вона і судно на швидкості зупинить, і вітрила збере.

  Як кажуть чи не усі яхтсмени-сімейники - вони набираються досвіду у вітрильних перегонах. Адже це їм знадобиться для навколосвітньої подорожі, про яку мріє кожен яхтсмен. А сімейним екіпажем здійснювати її і легше, і цікавіше.

  З Нової Каховки, Олена Халік, Ганна Іванова та Іван Наконечний, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У резонансній справі Віталія Запорожця оголосили перерву до 21 червня [відео]
  Наступний матеріал
  Нове масове хобі в Індонезії - фотографування людей у стрибку [відео]
  Теги: