У резонансній справі Віталія Запорожця оголосили перерву до 21 червня [відео]

  Прокуратура, ймовірно, пом`якшить обвинувачення, висунуті мешканцю села Семиполки Віталію Запорожцю, який восени минулого року застрелив дільничого міліціонера. Після свідчення підсудного у Броварському міськрайонному суді представник прокуратури попросила перерву до 21 червня - для підготовки нового обвинувачення.

  Суддівська колегія клопотання задовільнила. Раніше Віталія Запорожця звинувачували у навмисному вбивстві правоохоронця при виконанні службових повноважень. За свідченнями Запорожця, працівник МВС Симоненко протягом двох років систематично принижував його та погрожував розправою. А у ніч, коли сталося вбивство, міліціонер був п`яний, жорстоко побив Запорожця та зламав йому руку. Підсудний визнає, що стріляв, однак заперечує намір вбивства і припускає, що вбив дільничого у стані афекту, оскільки, через біль знепритомнів і вже не може пригадати, як мисливська рушниця опинилась у його руках і як здійснив постріл. На підтримку Віталія під стінами суду зібралися громадські активісти та односельчани.

  Віталій Запорожець: "Фальсифікація прокурорсько-міліцейської банди Броварського району!"

  Сидір Кізін, адвокат Віталія Запорожця: "Обвинувачення було пред`явлене попередньо за ст. 348 КК. Це навмисне вбивство працівника правоохоронних органів при виконанні ним службових обов`язків. В суді ми довели достеменно, що це не так. Прокуратура була змушена попросити перерву для того, щоб змінити обвинувачення. Ми не знаємо, по якій статті".

  Попередній матеріал
  Хряк-віщун пророкує українцям перемогу [відео]
  Наступний матеріал
  У Новій Каховці пройшла сімейна вітрильна регата [відео]
  Теги: