Нове масове хобі в Індонезії - фотографування людей у стрибку [відео]

  Фотографування людей, які зависли у повітрі, б’є рекорди популярності в Індонезії. Для таких знімків моделі мають володіти особливими вміннями - наприклад, здатність довго стрибати із зафіксованими зачіскою та одягом.

  Жодного фотошопу - лише азарт, гарна фізпідготовка та камера. Щоби отримати гарне фото в польоті, потрібно докласти чимало зусиль. Наприклад, моделі багато уваги приділяють фіксації волосся. А щоби одяг під час стрибку виглядав природньо - застосовують шпильки.

  Тубагус Апіф, фотограф: "Найскладніше - зробити таку фотографію польоту, щоби всі деталі - обличчя, волосся - створювали враження, що модель справді вісить у повітрі. Якщо одна людина летить, а навколо всі ходять, як зазвичай - виглядає, наче ця особа - з іншого світу".

  Діна Дві Косасі, модель: "Я маю стежити, щоби не піднімати плечі й стрибати не надто низько або високо. Підстрибувати також треба обережно, щоби не травмуватися".

  Індонезійський клуб фотографування в польоті заснували півтора роки тому. Зараз у ньому вже понад 3 тисячі членів. Таку популярність клуб здобув завдяки соціальним мережам. До клубу беруть усіх. Тут і професіонали, і студенти, і офісні працівники. Знімають будь-чим, навіть мобільними телефонами.

  Ангун Аді, засновник клубу фотографування в польоті: "Ми не тільки фотографуємо, а й виступаємо моделями для зйомки - стрибаємо та позуємо для колег. Знімати можна будь-якою технікою".

  Мода на фотографування в польоті поширилася в Індонезії завдяки роботам японки Натсумі Хаяші. Вона мешкає в Токіо, фотографує себе сама й ніколи не користується графічними редакторами. Використовує лише камеру з таймером і штатив.

  Марина Кафтан, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Новій Каховці пройшла сімейна вітрильна регата [відео]
  Наступний матеріал
  Захисники Гостинного двору спробують опечатати Кабмін
  Теги: