Стартував четвертий етап ралі "Дакар"

  У Аргентині набирає обертів 33-й за ліком трансконтинентальний марафон – ралі "Дакар". Учасники перегонів подолали вже третій етап. Його спецділянка, довжиною двісті сімдесят кілометрів, пролягала між містами Сан-Рафаель і Сан-Хуан.
  Українська команда "SIXT UKRAINE", що  виступає у класі автомобілів, пройшла цей змагальний відрізок під курсом завоювання позицій. Стартувавши з п`ятдесят першого місця, фінішував "Міцубісі L200" Вадима Нестерчука тридцять другим. У загальному ж заліку триста сорок третій екіпаж перебуває нині на тридцять сьомій позиції. А тріумфатором етапу в цій категорії став іспанець Нані Рома на "Міні" - він на хвилину і дев`ять секунд випередив свого партнера по команді "X-Raid" та найближчого конкурента поляка Кшіштофа Холовчіка, який, до речі, вирвався у лідери генеральної класифікації.

  Ще один екіпаж "SIXT UKRAINE" виступає у змаганнях вантажівок. "Meрседес Унімог", пілотований напівфранцузом, напівіталійцем Марко П`яно фінішував на третьому етапі п`ятдесят шостим і у загальному заліку посідає, на даний момент, сорок перше місце. Переміг же італієць Мікі Біазон на "Івеко". А генеральну класифікацію очолив "КамАЗ" Артура Ардавічуса, який представляє казахстанську команду "Астана".

  Щодо мотоциклістів, то найкращим серед них на звітній спецділянці був француз Сіріл Депре на КТМ. Він же і лідирує у загальному заліку за підсумками трьох днів.

  Додамо, що четвертий етап ралі "Дакар" запланований на сьогодні і вже розпочався. Стартували учасники змагань у Сан-Хуані, а фінішують в Чілесіто. Спецділянка складе цього разу 326 кілометрів.
  Попередній матеріал
  В Єгипті тривають перші післяреволюційні вибори
  Наступний матеріал
  Відбувся перший матч 1/8 фіналу Кубка Іспанії
  Теги: