Ірина Коляденко
Ірина Коляденко Facebook / НОК України

Жорсткий спорт: борчиня-олімпійка Коляденко розповіла, чому тренується лише з хлопцями

Читайте по-русски
Спортсменка пояснила, від чого доводиться відмовлятися заради результативних тренувань і досягнень

Вільна боротьба є одним із найскладніших видів спорту з-поміж усіх існуючих, каже призерка Олімпійських ігор-2020, борчиня Ірина Коляденко. Спортсмени дуже багато проводять часу в спортзалах – це важка праця, в якій дуже багато поту, сліз, крові, каже вона. У студії програми "Час: Online" на "5 каналі" Ірина розповіла, чому серед її суперників на тренуваннях тільки хлопці.

"Прокидаюся, іду на зарядку. Потім сніданок. Відпочиваю 1-1,5 години максимум, потім знову тренування, потім робиш усі процедури. Обід. Відпочиваєш 2-3 години. Тренування знову – в середньому 2-2,5 години. Тренування вечірнє. Потім вечеряєш, після вечері є певний час для себе, десь пару годин. І все, десь о 23:00 час відпочивати, тому що для наступного дня знадобляться сили на тренування", – розповідає Ірина Коляденко.

Спортсменка каже, що часом доводиться відмовлятися й від нічних прогулянок, які зазвичай любить молодь. Ірина пояснює, що для неї неприпустимо піти розважатися об 23:00 чи пізніше – адже це зашкодить спортивному режимові.

Також вона розповіла, що нині її партнерами на тренуваннях у залі є тільки хлопці, адже дівчат відповідного рівня підготовки – немає.

"Я взагалі досить довго вже тренуюся тільки з хлопцями, тому що немає дівчат (борчинь – ред.) у нашому місті. Допомагає мені моя молодша сестра, вона також займається боротьбою. Тому буває, якщо я готуюсь до змагань удома, то вона приїздить до мене – і ми разом тренуємося. А у звичайні дні я тренуюся з хлопцями", – каже вона.

Принагідно можна сказати, що сестра Ірини – призерка Чемпіонату України і зараз готується до Кубка України.

Бронзову нагороду з Токіо привезла українка Ірина Коляденко. У вільній боротьбі 22-річна спортсменка здолала 32-річну латвійку Анастасію Григор'єву з рахунком 3:1. Підтримку рідних відчувала за тисячі кілометрів, але особливо вдячна за допомогу своїй команді.

Попередній матеріал
В МЗС України відреагували на заяву Росії щодо погіршення ситуації на Донбасі
Наступний матеріал
В аеропорту "Бориспіль" зустріли українських олімпійців: скандал з Магучіх і враження спортсменів
Loading...