5.ua

Шумахеру зробили операцію, але він досі у комі [відео]

  За життя всесвітньовідомого автогонщика Міхаеля Шумахера борються французькі лікарі. Під час катання на лижах однією з небезпечних трас курорту Мерібель – він упав і вдарився головою об камінь. Захисний шолом не вберіг від тяжких наслідків. Коли семиразового чемпіона «Формули-1» зі шпиталю містечка Мутьє привезли до спеціалізованої клініки в Греноблі, він уже був у комі. Хірурги зробили операцію, вона була успішною, але прогнозів щодо стану Шумахера лікарі не роблять.

  Стефан Шабард, головний невролог клініки: «Коли пацієнта привезли до нас, він не відповідав на запитання, а його кінцівки спонтанно рухалися. З неврологічної точки зору, він був непритомний, у дуже тяжкому стані».

  Жан-Франсуа Паєн, професор: «Після огляду можна сказати, що травма сталася на високій швидкості. Натепер ми зробили все можливе. Але стан постраждалого залишається критичним».

  Звістка про нещасний випадок, який стався з Міхаелем Шумахером, уже облетіла весь світ. Найвідоміші газети на всіх континентах присвятили великі статті цій сумній новині. Мешканці рідного міста 44-річного спортсмена шоковані його травмою. Своєму легендарному земляку вони бажають якнайшвидшого одужання.

  Матіас Лок, мешканець Керпена: «Упродовж багатьох років Міхаель їздив на шалених швидкостях у «Формулі-1» і не зазнавав тяжких травм. А тут у свій вільний час пішов кататися на лижах і тепер перебуває в дуже тяжкому стані. Це справжня трагедія для нашого міста».

  Бернард Біх, мешканець Керпена: «Бажаю Міхаелю пошвидше звестися на ноги. У нього все життя попереду. Він так багато зробив, і я впевнений, що ми незабаром почуємо про його нові досягнення».

  Директор курорту Мерібель стверджує, що Шумахер катався на трасі, яка не входить до офіційного переліку. Її відвідують лише досвідчені спортсмени, та й то – під власну відповідальність. Коли рятувальники знайшли Міхаеля, він був ще притомний, але потім стан постраждалого різко погіршився. Шумахер брав участь у перегонах «Формули-1» упродовж майже двох десятиліть. За свою кар’єру він переміг у близько сотні заїздів. У 2006-му пішов із великого спорту, але через чотири роки повернувся. Остаточно кар’єру пілота боліда він завершив у 2012-му.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Євромайдан висловить підтримку постраждалим від терактів у Волгограді
  Наступний матеріал
  На Новий рік на Майдані обіцяють аншлаг і зірковий вертеп
  Теги:
  Loading...