Фото sport-xl.org

Президент "Динамо" закликав провести фінал Кубка України з глядачами

  Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс закликає провести фінал Кубка України з футболу 15 травня в Полтаві з глядачами на стадіоні.


  "Це буде найгірший фінал в історії українського футболу. Це - ганьба для всієї України. Я нервово,  але спокійно прошу Анатолія Конькова, ФФУ провести матч при глядачах . Мене вболівальники навіть закликали не везти команду на гру. Мені не зрозуміло, чому такий матч повинен пройти без глядачів. Завдання ФФУ - наполягти, переконати, що вболівальники толерантні, а МВС повинне посприяти, щоб матч пройшов у спокійній обстановці. У нас є досвід проведення чемпіонату Європи- 2012. Так невже ми не можемо зібратися і мирно провести фінал Кубка країни? " – заявив Суркіс, повідомляє Інтерфакс-Україна.

  Суркіс підкреслив, що київський клуб готовий взяти на себе повну відповідальність за порядок на стадіоні. "Фінал без уболівальників - це не фінал, а пародія на футбол. Вболівальники "Динамо" і "Шахтаря" виявилися в рівних умовах. Команди грають для глядачів, і нам важко налаштувати гравців на такий матч. По суті, ми можемо домовитися з " Шахтарем", щоб вони приїхали до нас на базу, або ми до них - і провести фінал там", - зазначив він.

  У свою чергу головний тренер " Шахтаря " Мірча Луческу і капітан команди Даріо Срна на відкритому тренуванні "гірників" у вівторок також висловили жаль, що фінал Кубка пройде при порожніх трибунах.
  Попередній матеріал
  Туск розкритикував Орбана за заяву про автономію для угорців в Україні
  Наступний матеріал
  МВС: події в Одесі були сплановані заздалегідь