Фото ro.com.pl

Туск розкритикував Орбана за заяву про автономію для угорців в Україні

  Глава польського уряду Дональд Туск сьогодні розкритикував прем`єр-міністра Угорщини Віктора Орбана за його заяву про необхідність автономії для угорців, котрі живуть в Україні.


  Про це Туск сказав сьогодні на прес-конференції у Варшаві, повідомляє УНІАН.

  ”Усвідомлюючи піклування про співгромадян за кордонами власної держави прем`єра Орбана (...), одночасно ми повинні звертати увагу, аби жодним чином - чи був такий намір, чи ні - не підтримувати тих дій сепаратистів, яких підтримує Росія та очевидною ціллю яких є руйнація Української держави”, - сказав Туск.

  Він назвав ”невдалим” висловлювання Орбана та таким, що було висловлене у ”невідповідному місці та у невідповідний час”.

  Туск заявив, що Польща планує впливати на своїх країн-сусідів таким чином, аби їхні дії не нашкодити територіальній цілісності України.

  Польський прем`єр відзначив, що планує публічно про це говорити під час найближчої зустрічі з Орбаном, яка відбудеться 15 травня у Братиславі в рамках саміту GLOBSEC, в якому теж візьме участь глава українського уряду Арсеній Яценюк.

  Нагадаємо, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у першому ж виступі свого третього терміну на посаді заявив про необхідність автономій і подвійного громадянства для угорців, які живуть у сусідніх країнах, зокрема, в Україні.
  Попередній матеріал
  Тарута: Донецька область не зможе прожити самостійно і два тижні
  Наступний матеріал
  Президент "Динамо" закликав провести фінал Кубка України з глядачами