Фото topnews.ru

МВС: події в Одесі були сплановані заздалегідь

  Заступник Міністра внутрішніх справ України повідомив, що 10 осіб виявили бажання співпрацювати зі слідством по трагедії, яка сталася на початку травня цього року в Одесі.


  За його словами, громадськість продовжує турбувати це питання. Наразі триває процес розслідування, продовжуються резонансні затримання, повідомляє Управління зв’язків з громадськістю МВС України.

  "На сьогоднішній день можу констатувати про те, що 10 осіб, а сьогодні, напевно, вже й більше, виявили бажання співпрацювати зі слідством. Вони підтверджують те, що екстремісти дійсно готували цю операцію з метою дестабілізації ситуації в Одеській області", – підкреслив Сергій Чеботар.

  Він зазначив, що на сьогоднішній день працює слідство, а правоохоронці знову затримують тих осіб, які своїми діями порушували правопорядок і робили все, аби дестабілізувати ситуацію в регіоні.

  "Як факт, це призвело до загибелі такої кількості людей", – наголосив заступник глави МВС.

  За його словами, є підстави вважати, що в Одесі діяла спеціально організована злочинна група екстремістів. Події в Одеській області були сплановані і розвивалися паралельно з подіями на Сході України. Метою дій зловмисників була дестабілізація ситуації в Одесі, яка є дуже важливим форпостом на Півдні України.

  "У зв’язку з цим я хотів би сказати, що працюють всі служби, в тому числі – направляються додаткові сили з Києва для того, щоб прискорити розгляд цього питання. Щоб громадськість як Одеси, так і всієї України знала, хто і що зробив для того, щоб сталася ця біда", – зазначив Сергій Чеботар.

  Нагадаємо, 2 травня в центрі Одеси відбулися зіткнення між сепаратистами і прибічниками єдності України. Сепаратисти застосували вогнепальну зброю і вбили кількох людей, в той же час прибічники єдності в масовій бійці відтіснили проросійських активістів, знищили їх наметове містечко. Внаслідок подій сталася пожежа в будинку профспілок, який займали сепаратисти, через що загинуло кілька десятків людей.
  Попередній матеріал
  Президент "Динамо" закликав провести фінал Кубка України з глядачами
  Наступний матеріал
  Володимир Кличко оголосив дату наступного бою
  Теги:
  Loading...