Платіні: Прогрес у підготовці до Євро-2012 мав би бути більшим

  До Києва приїхав президент УЕФА Мішель Платіні. Чиновник цими днями інспектує - як Україна та Польща готуються приймати футбольний чемпіонат 2012 року. У Борисполі Мішеля Платіні зустрів Президент Федерації футболу Ігор Суркіс. Упродовж дня про здобутки та плани йому розповіли члени українського уряду на чолі з Тимошенко та Президент Віктор Ющенко.
  В аропорту Мішеля Платіні зустрічають хлібом сілью україночки. Голова федерації футболу Григорій Суркіс особисто за кермом - везе ровізора УЄФА до готелю далі на обід. У Кабміні футбольний президент не в гуморі. Прем"єрка вибачається за кількахвилинне зпізнення, мовляв із Президентом Ющенком затрималася на діловому форумі. Юля Тимошенко намагається якнайпозитивніше налаштувати пана Платіні.

  Платіні суворий та не проявляє емоцій. Він стримано каже, що ситуація не на стільки гарна як думали в УЄФА. Замість сорокап"яти хвилин він спілкується дві години з пані Тимошенко і на зустріч з президентом прибуває в значно кращому настрої. Незважаючи на відмови спілкування з пресою, українським журналістам таки вдається розговорити європейського гостя.

  Мішель Платіні, Президент УЄФА: "Як в України так і в Польщі є шанс ще багато чого зробити для підготовки до Євро-2012. Зараз питання можна вирішити позитивно. Кінцеве рішення ухвалюватимуть на засіданні УЄФА в Богдо наприкінці вересня. Наступні три місяці будуть дуже важливими для України".

  Президент України теж дуже задоволений спілкуванням з президентом УЄФА. Після загальної зустрічі обидва президенти поспілкувалися ще й тет-а-тет. віктор ющенко гарантує- чемпіонат здивує найвибагливіших вболівальників, адже Євро - 2012 це як пробите вікно до Європи.

  Віктор Ющенко, Президент України: "Це виділено було окремим курсивом. Україна гарантує, що в 2012 році ми на самому високому рівні, на якому коли б небудь проводилися фінальні чемпіонати Європи по футболу, проведем цей захід. Це є шанс для нації показати свої потуги, показати свій потенціал. другими словами, коли ми говоримо про інтеграцію до Європи - це можливо одна з унікальних нашого інтеграційного процесу".

  Мішель Платіні за добу в Україну не відвідає жодного будівельного об`єкту який планується підготувати до Євро-2012. Відомо, що проблеми є і їх вирішення рухається повільно і складно. Втім, спортивний та політичний бомонд ввечері в одному з київських ресторанів за спільним столом уже в неофіційній обстановці спробує ще раз переконати, що україна не розчарує.

  Соломія Вітвіцька, Олександр Дмитрієв, 5 канал
  Попередній матеріал
  Відбувся форум "Влада і бізнес" (репортаж)
  Наступний матеріал
  До Євро-2012 готується українська міліція
  Теги:
  Loading...