МОК

Олімпіада-2016: у фінал зі стрибків у висоту  вийшли одразу двоє українців

У кваліфікації Богдан Бондаренко та Андрій Проценко підкорили планку 2 метри 29 см

На Олімпійськиї іграх у Ріо у фінал зі стрибків у висоту  вийшли одразу двоє українців.

У кваліфікації Богдан Бондаренко та Андрій Проценко підкорили планку 2 метри 29 см. Нагороди у цій дисципліні розіграють уже завтра, 16 серпня.

Також у фінал 400-метрівки вийшла вітчизняна бігунка Ольга Земляк.

До останнього  за бронзову медаль боролася чоловіча збірна України з фехтування. У напруженому поєдинку за 3 місце українці поступилися команді Угорщини. На 10-му місці зупинилася на Олімпійських іграх важкоатлетка Анастасія Лисенко.

А от триатлетка Юлія Єлістратова здобула перемогу на етапі Кубка Європи у Тенсбергу. І вже у суботу, 20 серпня, вона стартує на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

У НАЗК розповіли, чи зможуть на основі даних із нинішньої системи е-декларування притягати чиновників до відповідальності
    У Південній Кореї понад 900 людей поголили голови на знак протесту проти розгортання системи ППО

Єдину на Олімпіаді в Ріо російську легкоатлетку Клішину таки допустили до змагань

Олімпіада-2016: Українські шпажисти програли в півфіналі і боротимуться за бронзу

Олімпіада-2016: Українка здобула другу перемогу у змаганнях з бадмінтону

Українські шаблістки вибороли срібло на Олімпіаді в Ріо

Єдину допущену до Олімпіади-2016 російську легкоатлетку відсторонили від змагань – ЗМІ