5.ua

Одна українська тенісистка пройшла до наступного кола «Australian Open»

Вже на старті змагань зазнав невдачі Сергій Стаховський, якого засмутив Теймураз Габашвілі з Росії. Припинили боротьбу вже на стадії першого раунду і дві із трьох українок – це Леся Цуренко, яка поступилася тенісистці зі Сполучених Штатів, Варварі Лепченко, та Надія Кіченок – вона програла японці Аюмі Моріті.

Порадувала лише Еліна Світоліна, яка кваліфікуватися до другого кола, здолавши серйозну опонентку. Українка, яка посідає у рейтингу WTA сорок сьоме місце, впевнено перемогла двадцяту ракетку планети – росіянку Свєтлану Кузнєцову, двічі по 6:3. Наступною суперницею Еліни у Мельбурні буде місцева тенісистка – Олівія Роговська.

Без проблем перший раунд відкритого чемпіонату Австралії подолала і чинна тріумфаторка турніру – Вікторія Азарєнко. Захист чемпінського титулу білоруска розпочала з перемоги у двох партіях над маловідомою шведкою Йоханною Ларссон - 7:6, 6:2.