5.ua

Парламентський підсумок вівторка: не домовились [відео]

  Це – не офіційний військовий стан. Під парламентом – знову «Антимайдан». Його і весь урядовий квартал посилено охороняють командири «Беркуту» і автобуси із спецпризначенцями.

  Беркутівець: «А потім скаже, шо його побили».

  Журналіст: «Не бийте – і не скажу».

  Тутешнім продовжують розповідати про жахи Європи. А от одному із тих регіоналів, хто весь час агітує за Митний союз і носить червону зірку на піджаку – під час зимового відпочинку дуже сподобалося у Європі. Навіть його цуцик бачив Італію.

  Олег Царьов, народний депутат, Партія регіонів: «Очень понравилось. Я с семьей сели в машину, четверо детей, мама, собака, и проехались до Северной Италии – там покатались на лыжах».

  Та вийти до антимайданівців під раду і поділитися цікавою розповіддю про євровідпустку – не бажає.

  Олег Царьов, народний депутат, Партія регіонів: «Я писал, выкладывал фотографии».

  Журналіст: «Ви викладали фото біля воїна-переможця і не вказували, що їдете в Європу».

  Олег Царьов, народний депутат, Партія регіонів: «Ну и что».

  Журналіст: «Так до людей вийдете, розкажете?»

  Олег Царьов, народний депутат, Партія регіонів: «Я буду выходить и рассказивать то, что считаю нужным».

  Олександра Кужель, народний депутат, «Батьківщина»: «Все, що торкається інформації до Сходу України і до тих людей, яких вони зомбують – є нечесним. Вони роблять рівно стільки, скільки їм дозволяють люди, коли ці люди відчують що їх не люблять… А вони це знають – бо їх, як скот, не випускають до трьох годин з парку».

  Самі депутати надовго у парламенті не затрималися. Розпочали – із блокування. Опозиціонери біля трибуни і президії, та спікеру це не заважає відкрити засідання – аби далі всі пішли із зали.

  Володимир Рибак, голова ВРУ: «Ідемо на перемови».

  Вже за кілька хвилин після цих слів у кулуарах стає порожньо. Одні пішли перемовлятися, інші просто пішли – з думкою про те, що раніше четверга навряд чи їхня робота знадобиться тут.

  Опозиція нагадує вимоги: відставка уряду Азарова, відставка міністра внутрішніх справ Захарченка, розформування «Беркуту», і створення комісії для розслідування силових дій щодо мирних демонстрантів. Заради бюджету-2014 – готові аж на одну вимогу: створення ТСК, запевняє регіонал Макеєнко. Але навіть це не відповідає дійсності – дізналися в опозиції.

  Володимир Макеєнко, народний депутат, ПР: «Ми запропонували опозиції засіяти бюджетом, тому що у нас Старий новий рік. Але переговори тривають».

  Олег Тягнибок, лідер фракції «Свобода» (засіває): «Сієм, сієм, посіваєм, з Новим роком вас вітаєм. Щастя, здоров’я... Я подивований був сьогодні. Думав – ну все, напевно, поїздили по тих всіх гірськолижних курортах, ну відпочили, надихалися альпійським повітрям – напевно, приїхали і може трохи щось в голові змінилося. Як вперті віслюки! І діють за принципом: “Ти мнє больше нє дружок, і не пісяй в мой горшок”».

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Ми сьогодні звернулися до голови парламенту з проханням піти до Віктора Януковича і пояснити йому, що якщо рішення про відставку уряду не буде – то почнеться друга хвиля протистояння».

  Віталій Кличко, лідер фракції «УДАР»: «Я хочу звернутися до представників влади: почуйте голос кожного, доки ще не пізно».

  Комадир київського «Беркуту», який саме охороняє мітинг регіоналів під стінами Ради, про ТСК з розслідування чути не хоче. Як і про розформування «Беркуту».

  Сергій Кусюк, командир київського «Беркуту»: «Я не роблю в парламенті».

  Андрій Ткаченко, командир дніпропетровського «Беркуту»: «А давайте я у вас спрошу – мне интересно, шо ви кнему пристали. Если вы такие «чесные навины» – вы на весь мир рассказали, что днепропетровский «Беркут» бил людей. Вы ж можете в прокуратуре узнать – был я там или не был».

  Командир дніпропетровського «Беркуту» незадоволений, що його ім’я з’явилося в «списку ганьби», який оприлюднили в інтернеті євромайданівці. Обидва беркутівці – перші у переліку спецпризначенців, яких вважають причетними до силових дій 30 листопада та 1 грудня. Дніпропетровський твердить – його вписали марно. Утім, дії «Беркуту» обидва командири вважають адекватними.

  Андрій Ткаченко, командир дніпропетровського «Беркуту»: «Конечно, адекватны! У кого тут вопросы? Кто-то жалуется? Какие вопросы?»

  Сергій Кусюк, командир київського «Беркуту»: «До побачення!  Вважаю. Да, да, адекватними. А при чьом тут Святошинське РОВД, я там шо, був

  Журналіст: «Щодо Юрія Луценка «Беркут» діяв адекватно?»

  Сергій Кусюк, командир київського «Беркуту»: «А я його не знаю даже, хто то такий».

  Журналіст: «Луценка не знаєте?»

  Сергій Кусюк, командир київського «Беркуту»: «Нє!»

  Ольга Сніцарчук, Юрій Усік і Ян Доброносов, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Одна українська тенісистка пройшла до наступного кола «Australian Open»
  Наступний матеріал
  Усіх підозрюваних у побитті Тетяни Чорновол залишили за ґратами
  Теги:
  Loading...