5.ua

Усіх підозрюваних у побитті Тетяни Чорновол залишили за ґратами

  Андрій Насіковський вкотре засвідчив – про побиття журналістки нічого не знав, просто впустив переночувати у свою квартиру підозрюваного Сергія Котенка. Останній визнав свою присутність в автомобілі, який таранив машину Тетяни Чорновол. Андрій Насіковський є адвокатом. Однак тепер, скаржиться підозрюваний, усі його знайомі від нього відвернулись. Рішення апеляційного суду називає політичним. Переконаний – Феміда не хоче дратувати активістів Євромайдану, які переймаються здоров’ям Тетяни. Обвинувачення наполягає – відсутність Насіковського на місці події не доводить його невинуватість. Однак у чому полягає провина – прокурор не пояснив.

  Олександр Царьов, прокурор: «Згідно з нормами кримінального кодексу, існують різні форми співучасті. Це може бути і виконавець, і підбурювач, і організатор. Усі обставини злочину будуть встановлені під час досудового розслідування згодом».

  Андрій Насіковський, підозрюваний: «Я дал показания и подтверждаю: действительно, он у меня переночевал. Так что теперь – за это в тюрьму сажать? Больше ничего у них нету – ничего! Где справедливость? Знаете, они сейчас могут не выпустить, потому что люди на Майдане буду кричать, что вот, власть выпускает».

  Попередній матеріал
  Парламентський підсумок вівторка: не домовились [відео]
  Наступний матеріал
  Знайшлось відео побиття Луценка «Беркутом» [відео] (оновлено)
  Теги: