Фото nytimes.com

Низка країн підтримали виключення Росії з Олімпіади в Ріо

  Ініціатором листа став міністр культури та спорту Данії Бертел Хардер

  Міністри культури та спорту 19 держав виступили на підтримку виключення збірної Росії з Олімпійських Ігор 2016 року, які з 5 по 21 серпня пройдуть у Ріо-де-Жанейро. Про це йдеться у листі, в якому було підтримано Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA), передає Fyens.dk.

  Зокрема, автори не тільки підтримують боротьбу з допінгом, а й висунули рекомендацію про виключення Росії з усіх міжнародних змагань крім Олімпіади-2016.

  Ініціатором листа став міністр культури та спорту Данії Бертел Хардер. Його підтримали Бельгія, Болгарія, Данія, Естонія, Фінляндія, Ірландія, Хорватія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Швеція, Велика Британія, Чехія та Австрія.

  Нагадаємо, в листопаді 2016 року спалахнув допінговий скандал із російськими легкоатлетами, яких покривала російська антидопінгова агенція. У результаті Росію відсторонили від усіх легкоатлетичних змагань, що унеможливило участь представників цих видів спорту у наступних Олімпійських Іграх у Ріо-де-Жанейро.

  Попередній матеріал
  "Закривайте": Єфремов прокоментував рішення столичної Феміди
  Наступний матеріал
  В Одесі відкрили перший рекрутинговий центр ВМС України

  Росія заборонила ввезення з України кормів для тварин

  На Луганщині заарештували захопленого в бою росіянина – "коменданта бригади" окупаційних військ

  Росія заблокувала український проект заяви Радбезу ООН щодо Криму

  Росія чекала на заборону "хресної ходи" УПЦ МП – Нищук