dsmsu.gov.ua

На змаганнях у Франції український плавець виборов два "золота" та встановив світовий рекорд

Андрій Говоров став кращим на дистанції у 50 метрів вільним у двох стилях

Українець Андрій Говоров двічі тріумфував на відкритому чемпіонаті Франції з плавання. Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту

"Першу перемогу наш співвітчизник здобув 2 липня 2016 року на дистанції 50 метрів батерфляєм. Його час 22,69 секунди став національним рекордом", – зазначили у прес-службі.

Крім того, повідомляється, що спортсмен "показав кращий результат змагань і став першим у світі з такою швидкістю у текстильних шортах".

Згодом, 3 липня, Говоров виборов "золото" на 50-метрівці вільним стилем. "Українець найшвидше дістався фінішу з результатом в 21,93 с та залишив позаду Олімпійського чемпіона француза Флорана Манаду", – повідомили у прес-службі.

Перемогу українця прокоментував і Президент Петро Порошенко. "Національний рекорд, кращий результат змагань та дві золоті медалі у підсумку. Неймовірно!" - написав він на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, 4 липня стало відомо, що українська гімнастка Різатдінова виборола "золото" і три "срібла" у змаганнях Кубка світу.

Генпрокурор: Онищенка оголосять в міждержавний розшук
    Порошенко про звільнення Слов'янська: Не кожна армія світу здатна скласти такий іспит

Українська гімнастка Різатдінова виборола "золото" і три "срібла" у змаганнях Кубка світу

Кримчанка Різатдінова здобула для України "бронзу" на етапі Кубка світу в Іспанії