На ралі "Дакар" українська команда піднялась на 4 позиції

  На ралі-рейді "Дакар" позаду четвертий етап – він, як і попередні, пройшов на території Аргентини. Стартували учасники перегонів у Сан-Хуані, а фінішували в Чілесіто, подолавши спецділянку довжиною 326 кілометрів.
  Успішним виявився черговий змагальний відрізок марафону для української команди "SIXT UKRAINE", яка виступає у класі автомобілів. Стартувавши тридцять четвертим, "Мітцубісі L200" Вадима Нестерчука і Лорана Ліхтльохтера фінішував на тридцятій позиції і, таким чином, піднявся на тридцять друге місце у загальному заліку. Від лідера триста сорок третій екіпаж відстає на три години і десять хвилин. Тріумфатором же четвертого етапу став француз Стефан Петерансель, який змагається на "МINI" і представляє команду "X-Raid". Цей успіх дозволив дев`ятиразовому переможцю "Ралі Дакар" повернутися на перший рядок генеральної класифікації.

  Український екіпаж "SIXT UKRAINE", що змагається в категорії вантажівок, завершив звітний змагальний день п`ятдесят шостим. У загальному ж заліку, "Мерседес Унімог" з французами Марко П`яно і Аланом Мультіну на борту залишився на сорок першій позиції. А переможцем етапу став екіпаж команди "Петронас Tім Де Рой Iвеко" на чолі із Жераром де Роєм, який виступає на вантАжівці "Івеко Павер-стар". Завдяки цій звитязі голландець вийшов у лідери за підсумками чотирьох змагальних днів.  

  Щодо мотоциклістів, то найкращим серед них цього разу був іспанець Марк Кома. Однак на верхівці генеральної класифікації продовжує перебувати француз Сіріль Депре.
  Попередній матеріал
  В Італії прокинувся вулкан Етна
  Наступний матеріал
  "Барселона" забезпечила собі участь у чвертьфіналі Кубка Іспанії
  Теги: