bbc.co.uk

"Ми в контакті з WADA" – реакція FIFA на відсторонення Росії від змагань

  Читайте по-русски
  FIFA зважила на сьогоднішнє рішення виконавчого комітету WADA

  З'явилася офіційна реакція FIFA на 4-річні санкції проти Росії, затверджені виконавчим комітетом Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA). Про таке повідомляє "LB.UA".

  "ФІФА зважила на сьогоднішнє рішення виконавчого комітету WADA. Ми в контакті з WADA й Асоціацією літніх олімпійських міжнародних федерацій. Рішення про можливе поширення санкцій на футбол буде прийнято разом із ними", – наголосили у повідомленні.

  Як повідомляв 5.UA, Всесвітнє допінгове агентство (WADA) відсторонило Російську Федерацію від двох наступних Олімпійських ігор та від усіх міжнародних змагань на чотири роки.

  Слід зазначити, що на сьогоднішньому засіданні виконком WADA прийняв рекомендацію Атлетичного комітету, який наполягав на позбавленні Росії права брати участь у великих міжнародних спортивних заходах, серед яких Олімпіади і Чемпіонати світу.

  WADA вжила відповідних заходів проти Росії через те, що російська влада внесла зміни в базу даних московської лабораторії, щоби приховати сотні потенційних випадків допінгу.

  Однак російські спортсмени й надалі зможуть брати участь в Олімпійських іграх 2020 року в Токіо, якщо доведуть, що не причетні до вживання допінгу. У такому разі вони зможуть змагатися під нейтральним прапором і без державного гімну Росії.

  Крім того, національна футбольна збірна Росії в будь-якій формі не буде допущена до участі в Чемпіонаті світу з футболу в Катарі в 2022 році, якщо тільки Москва не виграє апеляцію на це рішення.

  Попередній матеріал
  У ЄС розповіли, чого очікують від зустрічі Нормандської четвірки
  Наступний матеріал
  Час початку зустрічі Нормандської четвірки перенесли – подробиці
  Loading...

  Прощавай, наш "допінговий мішка": WADA відсторонило Росію від двох наступних Олімпійських ігор та ЧС із футболу

  WADA хоче усунути Росію від будь-яких міжнародних змагань на найближчі роки

  Він вагітний: результат допінг-проби відомого американського баскетболіста

  Допінг не пройде: IAAF подовжила дискваліфікацію російських легкоатлетів

  Відомий боксер попався на допінгу

  Спортсменку РФ дискваліфікували від змагань на 4 роки через допінг