volleyball.ua

Молодіжна збірна України з волейболу стала віце-чемпіоном Європи

Із рахунком 3:1 українські волейболісті поступилася команді із Польщі

Молодіжна збірна України з волейболу стала віце-чемпіоном Європи. Про це повідомляє сайт Європейської конфедерації з цього виду спорту.

Змагання відбулися у болгарському місті Пловдив. Із рахунком 3:1, українські спортсмени поступилася команді із Польщі. Бронзовими призерами стали росіяни. Загалом же за першість у чемпіонаті Європи боролися 12 команд.

Нагадаємо, паралімпійська збірна за три дні здобула 37 медалей – Україна друга в командному заліку. Напередодні до українських здобутків додалися 11 медалей – 5 золотих, 4 срібні та 2 бронзові нагороди.

Як повідомляв 5.ua, 8 вересня легкоатлет Данилюк виборов для України першу нагороду на Паралімпіаді-2016 – бронзу у штовханні ядра. Українець показав найкращий персональний результат у сезоні, чого вистачило для завоювання 3-го місця, повідомляє офіційний сайт змагань.

Землетрус у Танзанії: 13 загиблих, 203 постраждалих