Колесніков перевіряє міста, що прийматимуть Євро-2012

  Урядова перевірка міст, які прийматимуть Євро-2012. Їх оглядає віце-прем`єр Борис Колесніков. У ці хвилини його чекають в аеропорту Донецька. Перед цим він уже побував у Харкові та Львові.

  У Харкові Борис Колесніков побував на тестуванні нового міжнародного терміналу харківського аеропорту. Понад тисяча студентів перевіряли його пропускну спроможність. За вимогами УЄФА, термінал мають проходити понад тисяча триста пасажирів за годину. В аеропорту імітували прибуття та відліт восьми рейсів одночасно, відпрацюввали маршрути руху пасажирів, їх підвезення до аеровокзалу великими групами та дії диспетчерів і аварійної служби у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Міліція ж зупиняла підозрілих осіб, службові собаки шукали вибухівку та наркотичні речовини, а прикордонники ретельно перевіряли документи.

  Щодо стадіону у Львові - його планують здати вже цієї осені. Робота йде за графіком. Натепер готові уже 70 відсотків даху. Почали зводити дренаж футбольного поля. Ця частина - найскладніша, зазначив Борис Колесников, але завершать її вчасно. Найближчим часом привезуть і встановлять також крісла для глядачів. Після Львова, Харкова і Донецька - віце-прем`єр повернеться до Києва.

  Попередній матеріал
  Кишкова інфекція у Європі йде на спад
  Наступний матеріал
  Хворих на кишкову інфекцію виявлено у Грузії, Єгипті та Франції
  Теги: