Ірина Дерюгіна заявляє про дискримінацію

  Ірина Дерюгіна заявляє про дискримінацію. Саме так вона назвала рішення Міжнародної федерації гімнастики, яка тимчасово дискваліфікувала українську тренерку. За словами Ірини Дерюгіної, приводом для такого рішення могла стати її бесіда з представником Федерації в кулуарах.
  Про що була ця розмова - тренерка не поточнює. Однак твердить, після неї Міжнародна Федерація вимагала вибачень та відмови від своїх слів. У відповідь Дерюгіна пропонувала зустрітися і вирішити всі протиріччя. Натомість світова федерація гімнастики  дискваліфікувала тренерку від участі у турнірах на найближчі вісім років. Дерюгіна вже заявила, що оскаржуватиме це рішення. 

  Ірина Дерюгіна, віце-президент Української Федерації гімнастики: "Но что я имею право сделать сейчас, так это призвать руководство Международной федерации гимнастики, а именно: Президента ФИЖ, Генерального секретаря ФИЖ немедленно подать в отставку за действия несопоставимые с Уставом федерации и принципами Олимпийской хартии".

  Міжнародна Федерація гімнастики також не називає причини дискваліфікації. Оскільки вважає некоректним висловлювати обвинувачення на адресу української тренерки протягом трьох тижнів після заяви. Адже Ірина Дерюгіна впродовж цього часу може оскаржити рішення МФГ. Нагадаємо, світова федерація позбавила Дерюгіну патента судді до кінця 2008-го року.
  Попередній матеріал
  Портнов хоче відновити приватизацію Одеського припортового
  Наступний матеріал
  Уряд призначив Портнова в.о. голови ФДМ
  Теги:
  Loading...