Портнов хоче відновити приватизацію Одеського припортового

  Призначений урядом виконувач обов`язків голови Фонду держмайна Андрій Портнов уже зайняв кабінет у приміщенні Фонду, і став до роботи. В Управлінні державної охорони, яке нині посилено контролює Фонд, кажуть, що статус народного депутата дає йому право тут перебувати.
  Поспілкуватися з новопризначеним чиновником журналістам вдалося лише телефоном. У цій розмові Андрій Портнов повідомив, що вже взявся до роботи.

  Андрій Портнов: "Я сьогодні прийшов на роботу в Фонд державного майна України разом з двома ухвалами адміністративного суду, який зупинив незаконні укази Президента, разом з ухвалою Конституційного суду і особистим письмовим дорученням Прем`єр-міністра і зараз ми підписали вже понад 10 указів".

  Першим рішенням Андрія Портнова на новій посаді мало стати відновлення приватизації Одеського припортового заводу. Він навіть назвав дату - 20 травня - коли має відбутися повторний конкурс.

  Нагадаємо, це другий у країні виробник аміаку та карбаміду і монополіст на ринку охолодження та перевантаження хімічних речовин. Стартова ціна пакету у 99 з половиною відсотків становить 3 мільярди гривень. Повторний конкурс буде призначений на 20 травня, і відбудеться у приміщенні Кабінету Міністрів.
  Попередній матеріал
  Семенюк-Самсоненко назвала дії Тимошенко рейдерською атакою
  Наступний матеріал
  Ірина Дерюгіна заявляє про дискримінацію
  Теги:
  Loading...