Уряд призначив Портнова в.о. голови ФДМ

  Чергова спроба уряду змінити керівництво Фонду держмайна. Вранці відомство відвідала прем`єрка Юлія Тимошенко, яка представила колективу виконувача обов`язків голови Фонду Андрія Портнова. За словами Тимошенко, підставою для зміни керівництва стало рішенння Окружного адміністративного суду.

  Той напередодні залишив у силі урядові розпорядження як про відсторонення голови Фонду держмайна, так і про приватизацію Одеського припортового заводу.

  За словами прем`єрки, нині діяльність Семенюк, яку уряд підозрює у проведенні непрозорої приватизації, розслідуватиме спеціальна комісія.

  Нагадаємо, Кабінет Міністрів уже ухвалював рішення про відсторонення  Семенюк-Самсоненко від керівництва ФДМ. Але Президент своїм Указом його призупинив. І заявив, що змінювати керівництво Фонду можна лише за рішенням парламенту. Втім, Тимошенко сподівалася, що цього разу глава держави її рішення не блокуватиме.

  Юлія Тимошенко, прем`єр-міністр України: "Окружний адміністративний суд Києва своєю ухвалою від 24 квітня припинив укази президента  як що до пані  Семенюк  так і по  призначення  нових керівників і заступників Фонду держмайна. Я не думаю, що Президент буде захищати корупцію. Я переконана всеж-таки в тому, що Президент буде боротися з корупцією. І тоді потрібно  пані Семенюк притягнути до відповідальності".

  Тимошенко також прокоментувала заяву Ющенка про те, що уряд за свою діяльність заслужив на "жовту картку".

  Юлія Тимошенко, прем`єр-міністр України: "Я читала потім проект повідомлення про те, що Президент пред`явив жовту картку уряду, незважаючи на те, що Світовий Банк дав дуже високу оцінку роботіу ряду і дав заключення, що робота уряду є високопрофесійною і абсолютно реформаторською. Мені здається, що треба все зробити Президентові для того, щоб йому народ не пред`явив червону картку".

  Попередній матеріал
  Ірина Дерюгіна заявляє про дискримінацію
  Наступний матеріал
  Україна обвалила світові ціни на зерно
  Теги:
  Loading...