real-vin.com

"Динамо" вилетіло з Ліги Європи: не подужали італійське "Лаціо"

Перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи футболісти столичного "Динамо" завершили результативною нічиєю, а другий – провалили

На столичному НСК "Олімпійський" завершився матч-відповідь у рамках 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА. У поєдинку зустрілися українці з "Динамо" та італійці з "Лаціо". Гра завершилася з рахунком 0:2, передає УНІАН.

Італійці з перших же хвилин гри показали свою рішучість та упродовж всього першого тайму мали велику перевагу над "динамівцями". Тож на 23-ій хвилині Лукас забив перший гол у ворота жовто-синіх – головою.

"Навіс з кута поля у воротарський призвів до того, що Лукас відірвався від Шепелєва і, випередивши воротаря Бойко, головою підрізав м'яч у сітку", – зазначається у повідомленні.

Інтрига  зберігалася і після перерви, адже вболівальники сподівалися на гол у відповідь у ворота італійського "Лаціо". Однак на 83-й хвилині Стефан ді Врей завдав точний удар, що остаточно знищив шанси українського "Динамо".

Як відомо, перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи в Римі футболісти столичного "Динамо" завершили результативною нічиєю з рахунком 2:2. Таким чином, підсумовуючи результати двох матчів, українські футболісти програли з рахунком 2:4 та вибули з боротьби за єврокубок.