fcdynamo.kiev.ua

"Динамо" вперше в сезоні здобуло перемогу над "Шахтарем"

Кияни перемогли з рахунком 3:2

У Харкові на ОСК "Металіст" пройшов центральний матч 31-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги, в якому донецький "Шахтар" приймав київське "Динамо". Про таке повідомляє офіційний сайт змагань.

Гра завершилася з рахунком 2:3 на користь киян. "Динамо" відкрило рахунок в матчі на 20-й хвилині. Танковський з Коваленко влаштували перепасовку перед своєю штрафною, втратили м'яч і після передачі від Ярмоленка м'яч отримав Гармаш, який завдав точний удар – 0:1. Згодом "Шахтар" зрівняв рахунок – на 22-й хвилині. Алан Патрік наблизився до штрафного "Динамо" і точно пробив низом у дальній кут – 1:1.

У другому таймі кияни вдруге вийшли вперед на 52-й хвилині. Сидорчук в штрафному на прийомі обіграв Танковського, і гравець "Шахтаря" виставив ногу, збивши півзахисника "Динамо". Гол з пенальті забив Андрій Ярмоленко, який розвів м'яч і голкіпера по різних кутах. Проте гірники знову досить швидко зрівняли рахунок. Після розрізної передачі від Алана Патріка його партнер по команді Дентіньо точно пробив по порожніх воротах.

Вирішальний момент у грі стався на 71-й хвилині. Антунеш з лівого флангу навісив на дальню штангу, Морозюк прийняв і відпасував в центр. Звідти Ярмоленко пробив точно в ближній кут. А контратака "Шахтаря" не вдалася. Таким чином, "Динамо" за тур до кінця чемпіонату скоротило відрив від гірників з 18-ти до 15-ти очок – 79 проти 64.

Як повідомляв 5.UA, 17 травня 2017 року "Шахтар" здолав "Динамо" та виборов Кубок України з футболу.

"Зупинити РФ": Порошенко заявив, що держави G7 мають бути готовими посилити санкції проти Кремля