УЄФА

Донецький "Шахтар" став 10-разовим чемпіоном України з футболу

"Шахтар" виграв у "Зорі" з рахунком 3:2

Донецький "Шахтар" став 10-разовим чемпіоном України з футболу. У Харкові відбувся поєдинок гірників з луганською "Зорею".

Перемога в цьому матчі забезпечувала підопічним Паулу Фонсеки дострокове завоювання золотих медалей Прем'єр-ліги. "Шахтар" впорався із завданням, вигравши з рахунком 3:2, повідомляє офіційний сайт УПЛ.

Рахунок відкрив на 38-й хвилині Факундо Феррейра. На початку другого тайму "Шахтар" забив знову, причому протягом трьох хвилин відзначився двічі. На 52-й хвилині рахунок 2:0 зробив Ісмаїлі, а на 55-й Ордець провів третій гол.

"Зоря" нагадала про себе на 80-й хвилині голом Харатіна, а на 88-й Бонавентуре зробив рахунок 3:2, чим змусив понервувати уболівальників гірників в останні миті гри. Тим не менш, "Шахтар" довів справу до кінця.

Після цього успіху "Помаранчево-чорні" стали недосяжними для київського "Динамо" в сезоні-2016/17. За кількістю перемог у чемпіонатах України "Шахтар", як і раніше поступається лише київському "Динам", в активі якого 15 титулів, у "Шахтаря" – 10.

Як повідомляв 5.UA, збірна України з футболу посіла 31-у сходинку у рейтингу FIFA.

На столичній площі Конституції відбудеться офіційна церемонія відкриття Євробачення-2017
    У хакерських атаках на передвиборчий штаб Макрона є російський слід – WikiLeaks

Вибухи біля автобусу "Боруссії": Організатори начинили вибухівку металевими частинами та лишили записку

Український дует виборов "золото" на змаганнях з синхронного плавання у Канаді

Кличко-старший розповів, як Володимир провів ніч після бою

Джошуа готовий відмовитися від титулу IBF заради реваншу з Кличком – The Sun

"Виграли всі": Кличко натякнув, чи буде продовжувати боксерську кар’єру

Українська пара-каратистка Каріна Айрапетян завоювала золото на чемпіонаті Європи