knk.media

Дефлімпіада-2017: Україна здобула майже 100 медалей

Серед отриманих українськими спортсменами медалей – 21 золото

Дефлімпіада 2017 – змагання серед спортсменів із вадами слуху – нині завершується в Туреччині. Заключний комплект медалей для української збірної вибороли футболісти, передає "5 канал". У матчі за золото наші співвітчизники зіграли у нульову нічию з господарями турніру, а в серії післяматчевих пенальті поступилися – 4:3.

За 11 днів змагань українські спортсмени здобули 99 медалей. Серед них – 21 золото. У загальнокомандному рейтингу Україна – на другому місці. Хоча нагород могло бути і більше, якби не турецькі судді. В української команди до них чимало зауважень. Зокрема, наші спортсмени вимагали замінити суддів у змаганнях з волейболу.

Як повідомляв 5.UA, українець Андрій Говоров здобув бронзу на Чемпіонаті світу-2017 з плавання.

Гройсман: Україна піде зі справою катованої терористами Людмили Сурженко до міжнародних судів
    Віце-президент США прибув із візитом до Європи

Українець здобув бронзу на Чемпіонаті світу-2017 з плавання

Рейтинг WBA: Володимир Кличко у п’ятірці найсильніших

Рекордний швидкубінг: У Парижі проводять чемпіонат світу зі складання кубика Рубика

Всесвітні Ігри у Вроцлаві: хто представлятиме Україну та що обіцяють спортсменам