фото із соцмереж

Українець здобув бронзу на Чемпіонаті світу-2017 з плавання

Він показав третій результат на дистанції 50 метрів батерфляєм

Український плавець Андрій Говоров завоював бронзу на Чемпіонаті світу-2017 з водних видів спорту в Будапешті (Угорщина). Про це повідомляє "Укрінформ".

Як стало відомо, спортсмен з Дніпра у понеділок, 24 липня, посів третю сходинку п'єдесталу за результатами фіналу 50-метрівки батерфляєм. Цю дистанцію він подолав із результатом 22,84 секунди.

Зазначимо, що переможцем у цій дисципліні став плавець з Великої Британії Бенжамін Проуд з часом 22,75 с, а другу сходинку посів бразилець Ніклас Сантош – 22,79 с відповідно.

Ще один український плавець Андрій Хлопцов показав сьомий час (23,31 с) і повторив свій же юніорський рекорд світу.

Як повідомлялося в липні, українка виборола другу медаль на Всесвітніх Іграх-2017 у польському Вроцлаві. Анастасія Антоняк здобула бронзу на змаганнях з підводного плавання у дисципліні – 200 метрів в ластах.

Гройсман повідомив, коли відкриють новий корпус "Охматдиту"
    Розкрадання $1,5 млн: ГПУ заочно судитиме екс-голову Агентства з питань ОПК та його синів