Чергова затримка у зведенні Львівського стадіону

  Чергова затримка у зведенні Львівського стадіону до Євро-2012. Роботи тимчасово припинили через непорозуміння між генпідрядником та замовником.

  Будівельників звинувачують у недотриманні проектних вимог до зведення будівлі. Ситуацію вивчають фахівці Мінрегіонбуду. Як зазначив директор департаменту Євро-2012 Олег Засадний, усі непорозуміння владнають. А додатково виділені Кабміном 50 мільйонів гривень дозволять продовжити роботи у наступні 2-3 місяці. Коментувати те, що сталося, погодилася лише одна сторонар, представники генпідрядника озмов з журналістами усіляко уникають.

  Олег Засадний, директор департаменту Євро-2012 Львівської міської ради: "Є певні дискусії між генпідрядником та замовником, це пов`язано більше з тим, що рішення міста і рішення експертів УЕФА було про перехід на збірний залізобетон, що фактично змінювало конструкцію ригелів і цей ригель, який на сьогоднішній день Азовінтекс робив фактично в нас виникла підозра те що ми побачили фактично не відповідало тим кресленням, які були зроблені Ареною ком. Через те було зупинено формування регілю, тобто йде робота на рівні опалубки. Тобто щоб не переробляти потім цього, тому ми зупинили для перевірки на відповідність робочих креслень".

  Попередній матеріал
  Скандал на прес-конференції Берлусконі
  Наступний матеріал
  Литва відзначає 20 річницю незалежності
  Теги: