Андрій Воронін став обличчям "футбольної картки" "ВТБ Банку"

  Не зважаючи на те, що погода нині відверто не футбольна, форвард національної збірної України та московського "Дінамо" Андрій Воронін приїхав у понеділок на головну арену майбутнього Євро-2012 - НСК "Олімпійський". Щоправда, вигляд гість з Білокам`яної мав не той, в якому його звикли бачити вболівальники - класичний костюм замість традиційної футбольної форми. Річ у тім, що Андрій став обличчям "футбольної картки" "ВТБ Банку", а справам банківським класика пасує більше.

  Коли ти - капітан команди, на якого, окрім спортивних покладено, ще чимало інших зобов`язань - жертвувати доводиться багато чим. В тому числі і вихідними. Ось так і одесит Андрій Воронін, замість того, аби відпочивати у Москві від тренувань у "Дінамо", присвятив два дні тому, аби навчитися правильно вимовляти слово "гроші" українською. "Гекати" Ворону змусили зйомки у рекламному ролику генерального спонсора Андрієвого клубу - "ВТБ Банку". І якщо зйомочний процес футболісту сподобався, то обличчя "футбольної картки" своє зображення на ній побачив лише перед презентацією нового продукту. 

  Андрій Воронін, форвард збірної України: "Такую фотографию нельзя просто так сделать – это только эмоционально. Я вот сейчас сидел, вспоминал, в какой это я игре забил гол. И, честно говоря - нет, не вспомнил. То есть, у меня есть предположения, но я не могу точно сказать. Мне фотография очень понравилась, и карточка очень интересная получилась. Я уже попросил, чтобы мне сделали такую. Мои родители тоже хотят, супруга, то есть – мы тоже принимаем участие в этом, и будем в "Консьерж" звонить, будем всё узнавать. Не, ну не когда мне на матч – когда мне на матч, я и так знаю".

  "Футбольна картка" - продукт на банківському ринку новітній і випущений спеціально для вболівальників. А фанати - теж люди, які турбуються про власний капітал. Тож, серед інших приємних бонусів, власникам "футбольної картки" "ВТБ" пропонує "забити в дев`ятку". Тепер українцям фінансово вигідно, аби національна збірна якомога далі пройшла на домашньому Євро. Більше виграшів "синьо-жовтих" - більший відсоток по вкладах для її фанів, аж до дев`яти процентів "зверху". А ще, прихильникам гри мільйонів буде на кого перекласти таку важливу функцію, як думати.


  Володимир Буданов, заступник директора Департаменту роздрібних продуктів ПАТ "ВТБ Банк": "У каждого владельца "футбольной карты" есть свой личный футбольный секретарь. По всем вопросам, связанным с футболом, с околофутбольной тематикой, можно позвонить футбольному секретарю, и он ответит на любой вопрос. Кроме того, он организует любую услугу, связанную с футболом, закажет билеты на футбольный матч, забронирует столик в спортивном пабе для просмотра игры любимых команд и т.д".  

  Попередній матеріал
  УЄФА дискваліфікував голкіпера "Шахтаря" на 2 роки
  Наступний матеріал
  В Оттаві пройшов 59-й "Матч усіх зірок НХЛ"
  Теги: