Олексій Кривуля ("Грін")
Олексій Кривуля ("Грін") Facebook / Юрий Бутусов

"Зжеріть одне одного": У Донецьку розстріляли ватажка "спецназу ДНР"

  Читайте по-русски
  Український офіцер Анатолій Штефан уточнює, що окупант був убитий пострілом у спину – своїми ж "братками"

  У понеділок, 20 січня, на території окупованого Донецька був ліквідований так званий "заступник командира полку спецпризначення Внутрішніх військ МВС" терористичної "ДНР" 43-річний Олексій Кривуля на прізвисько "Грін". Про це повідомив у себе на Facebook журналіст, головний редактор видання "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов.

  "В Донецьку біля свого будинку був розстріляний "заступник командира полку спецпризначення ВВ "ДНР" Олексій Кривуля, з вельми красномовним псевдонімом "Грін". Це один з відомих ватажків бойовиків, який став зрадником і воював проти України з перших днів війни, ще під Слов'янськом. На фотографії Кривуля поруч з "міністром оборони ДНР" Кононовим", – написав він.

  Бутусов уточнив, що "полк спецпризначення ВВ" – це "ключова структура в боротьбі за владу на окупованій території Донбасу". За його словами, майже усі збройні формування там є частиною 1-го і 2-го "армійського корпусів" ЗС РФ і перебувають під прямим командуванням російських генералів.

  "Верхівка окупаційної адміністрації створила полк спецпризначення внутрішніх військ, щоб мати підконтрольну бойову структуру. Там служать найвідданіші найманці, близькі до керівництва місцевої окупаційної влади. "Грін" – високопоставлений силовик у цих розкладах. І його ліквідація – хороший сигнал. Хто б це не зробив – це правильно і по заслугах", – зауважив головред видання "Цензор.НЕТ".

  Також він вказав на цікаву деталь – що окупаційні ЗМІ "бояться говорити про ліквідацію Кривулі". Мовляв, навіть не звучить уже звичних обвинувачень на адресу офіційного Києва. Бутусов припускає, що російські спецслужби і так знають, хто вбив "Гріна".

  "І тут хочеться згадати, що позивний "Грін" мав один з героїв книги Бориса Акуніна і фільму "Статський радник" – так звали революціонера, який вбивав і грабував, як він думав, заради революції, а насправді – здійснював криваві провокації за таємним завданням російського жандармського генерала, який робив собі кар'єру. Напевно Кривуля взяв собі позивний саме зі "Статського радника". Свої провокаційні завдання для "Гріна" генерал підписував так: "СДД". Що розшифровувалося як "зжеріть один одного" ("сожрите друг друга").

  Український офіцер Анатолій Штефан із позивним "Штірліц" у Telegram також підтвердив, що "Гріна" вбили. Припустив, що його ж соратники.

  "20.01.20 заступник командира "П'ятнашки" Кривуля Олексій, позивний "Грін", сходив на концерт Кобзона. Квиток коштував 200 рублів. Убитий у Донецьку пострілом у спину. Братки ліквідували", – написав він.

  Як раніше повідомив 5.UA, кримчанка з російським паспортом влаштовувалася на роботу в Міноборони України.

  Попередній матеріал
  Більша частина американців підтримує імпічмент Трампа – опитування
  Наступний матеріал
  Окружний адмінсуд знову очолив Павло Вовк – що відомо про скандального суддю
  Loading...