Євген Семидоцький
Євген Семидоцький 5 канал

Звільнений з російського полону моряк Євген Семидоцький повернувся додому

Читайте по-русски
У батьківському домі планує зустріти свій 21-й день народження

Після 9 місяців незаконного заґратування в Росії – на Луганщину повернувся Євген Семидоцький. Це один із полонених моряків буксира "Яни Капу",  передає "5 канал".

У рідному Сватовому містяни йому влаштували зустріч. Свого героя-земляка вітали патріотичними вигуками, синьо-жовтими кульками та прапорцями. Два тижні після звільнення моряк провів у Києві разом із батьками. По тому рушив на місце служби в Одесу.

Нині Євген Семидоцький у відпустці, відпочиватиме ще місяць. У батьківському домі планує зустріти свій 21-й день народження. У найближчих планах – продовжити навчання у військово-морському виші. Життя у полоні згадує неохоче. Каже, найбільше за ґратами йому допомагала підтримка з України.

"Приходили листівки, малюнки, через мого захисника і адвоката. Це дуже сильно було! Всім дякую, діткам велике спасибі! Слава Україні!" – зазначив військовослужбовець.

Нагадаємо, як повідомив адвокат Микола Полозов, прокуратура Росії досі не закрила сфабриковану проти 24 українських моряків кримінальну справу.

Попередній матеріал
Під Одесою переповнена маршрутка зіткнулася з бензовозом: щонайменше 9 загиблих
Наступний матеріал
У кабінеті керівника ДБР Романа Труби знайшли "прослушку"
Loading...