КПВВ у зоні АТО, пункт пропуску
КПВВ у зоні АТО, пункт пропуску http://mrpl.city

Змінилися правила перетину лінії розмежування на Донбасі – подробиці

  Читайте по-русски
  У МінТОТ повідомили про зміну термінів дії дозволів для перетину лінії розмежування

  Відповідне попередження розміщено на Facebook-сторінці Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

  Так, заяви, подані (або які переподаються) з 28.03.2019 року, набувають строку дії "без обмеження терміну дії". Заяви, які вже подані та оброблені до 28.03.2019, мають термін дії 1 рік. Після закінчення терміну дії їх можна буде переподати з необмеженим терміном дії.

  У міністерстві нагадують, що для продовження строку дії раніше наданого дозволу на перетин лінії розмежування на Донбасі необхідно авторизуватися на сайті Реєстру дозволів для переміщення осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей; у розділі "Історія поданих заяв" знайти відповідну заяву та переподати її, скорегувавши (якщо необхідно) особисті дані.

  У міністерстві зауважують, що переподати заяву може лише особа, яка її зареєструвала. Кнопка "Переподати" активується за два місяці до закінчення строку дії дозволу. Заяви, які не були переподані до закінчення встановленого терміну дії дозволу, будуть видалені.

  А також наголошують, що заяви, які ще не пройшли перевірку, можуть бути відредаговані винятково тією особою, яка їх подавала.

  Попередній матеріал
  В Україні набув чинності закон, який тимчасово забороняє трансплантацію органів
  Наступний матеріал
  Передвиборчий скандал в Ізраїлі: "Лікуд" звинуватили в створенні фейк-акаунтів
  Loading...