Depositphotos

Жителі Херсонщини й досі відчувають на собі дію хімічних викидів "Титану"

Загалом надходять скарги на печіння в горлі та висипи на шкірі

На Херсонщині проходять обстеження жителі сіл, які розташовані неподалік від окупованого Криму. Відомо, що медики приїжджають у села, а тих у кого є скарги, відвозять автобусами до Херсонської обласної лікарні. Про це повідомляє "УНІАН".

Загалом надходять скарги на печіння в горлі та висипи на шкірі. Місцеві мешканці розповідають, що й досі відчувають на собі вплив хімічних речовин. Проте лабораторії, які беруть проби повітря, не зафіксували перевищення хімічних домішок.

"З шкірою проблеми, маленькі висипання, призначили ліки. А щодо ЛОРа і пульмонолога сказали, що, ну, в принципі, в межах норми", – зазначила мешканка села Первокостянтинівка Ольга Іванова.

Як повідомляв 5.UA, в ніч на 24 серпня в місті Армянськ на півночі окупованого РФ Криму з'явився невідомий наліт "липкої іржі", яким вкрилися металеві предмети. Крім того, жителі скаржилися на першіння в горлі, висип і загальне нездужання. Окупаційна влада заявила, що забруднення повітря пов'язано з випарами вмісту кислотного накопичувача, в який скидають хімічні відходи з 1971 року. У зв'язку з цим завод "Кримський титан" призупинив свою роботу. З Армянська вивезли всіх дітей шкільного та дошкільного віку. Додамо, українська розвідка з'ясувала, що причиною хімічних викидів на півночі окупованого РФ Криму стало влучання снарядів у технологічні ємності під час тренувань підрозділів збройних сил РФ.

Попередній матеріал
Лось спричинив аварію поблизу Києва – фото
Наступний матеріал
Схід України – одна з найбільш замінованих територій у світі – Сайдік

Хімічні викиди в Криму: мешканці Армянська розповідають про жахливі наслідки

Викид хімічних речовин у Криму: на Херсонщині зафіксували високий вміст сульфатів у ґрунті

Не готові залишати свої оселі: яка ситуація в селі неподалік "Кримського Титану"

Кашель, нежить і подразнення слизових оболонок: як впливають на здоров’я хімічні викиди з "Титану"

Кримський завод "Титан" зупинили: Україна розробила план у разі продовження катастрофи

Отруєння прикордонників та евакуація людей: Херсонщина й далі потерпає від наслідків екологічного лиха в Криму