5 канал

Жебрівський розповів, скільки потрібно мільярдів на Донеччину європейського зразка

  Після створення дорожньої карти Жебрівський планує здійснити з нею "роуд шоу"

  Обласна влада Донецької області розробляє інтерактивну дорожню карту побудови абсолютно нової інфраструктури Донеччини, на що, за попередніми розрахунками, потрібно буде близько 200-250 млрд грн. Про це заявив голова Донецької ОДА, керівник обласної ВЦА Павло Жебрівський у інтерв'ю "Укрінформу".

  "Наразі ключова задача для мене – створення такої собі road map, дорожньої карти побудови нової інфраструктури Донеччини. Вона має бути розрахована як мінімум на 10-15 років. Міста і села мають стати справді європейськими. Вона включатиме все – водогони і теплотраси, дороги, адміністративні будівлі, спортивні споруди, палаци культури, ОСББ, парки, сквери, муніципальний транспорт, комунальні підприємства. Повний full. Скільки на все потрібно коштів? Попередня оцінка – близько 200-250 млрд грн, які потрібні для того, щоб інфраструктура області стала європейською", – сказав Жебрівський.

  Голова ДОВЦА також сказав, що ця інтерактивна дорожня карта побудови нової інфраструктури Донеччини має бути створена вже до кінця серпня 2017 року. Розміщуватися вона буде на сайті ОДА, де з нею зможе ознайомитися кожен охочий – від мешканця області до інвестора.

  "Клікаєш на карті на якесь місто, і там різні шари висвітлюються, наприклад, по комунальному транспорту, комунальних підприємствах, водогону, дорогах тощо – що куди потрібно. Наразі Покровськ як пілотний проект уже нанесений на карту, за нашими підрахунками його потреби – 7-8 млрд грн", – зазначив керівник Донеччини.

  Після створення дорожньої карти Жебрівський планує здійснити з нею "роуд шоу": "Презентувати її спочатку дипломатам ЄС у Києві, а потім, якщо буде зацікавленість, поїхати з нею за кордон".

  Як повідомляв 5.UA, Жебрівський обіцяє, що до 24 серпня Донеччина стане незалежною від електрики з ОРДО

  Попередній матеріал
  Дворівневий тест та аудіювання: ЗНО 2018 з англійської видозміниться
  Наступний матеріал
  Президент нагородив 36 бійців ЗСУ та 12 нацгвардійців, двох з них – посмертно
  Loading...

  Жебрівський обіцяє, що до 24 серпня Донеччина стане незалежною від електрики з ОРДО

  Профвалізки та "дзеркалки": ЄС надала детективам обладнання на 1 млн грн

  "Яєчний скандал" у Європі набирає обертів: токсичні продукти могли потрапити до 7 країн

  Підрядники не встигають освоювати кошти міжнародних фінансових інституцій на ремонт українських доріг – "Укрдорінвест"

  "Яєчний скандал" в Європі: у Бельгії знали про забруднення ще два місяці тому

  КМДА обіцяє соцвиплати до Дня Незалежності: хто їх отримає