прес-служба МВС

Профвалізки та "дзеркалки": ЄС надала детективам обладнання на 1 млн грн

Серед подарованої техніки – криміналістичні валізи, професійні фотоапарати, набори для відбору слідів, комп'ютери, принтери, монітори та офісні програми

Майбутні хмельницькі детективи отримали сучасне обладнання від консультативної місії ЄС (EUAM Ukraine). Про це повідомляє прес-служба МВС.

Як стало відомо, загальна вартість обладнання – більше 1 мільйона гривень.

"У рамках експерименту по створенню служби поліцейських детективів на базі Хмельницького міського відділу поліції Консультативна місія Європейського союзу (КМЄС) передала поліцейським найсучасніше обладнання вартістю понад один мільйон гривень", – йдеться в повідомленні.

Як зазначили правоохоронці, серед подарованої техніки – криміналістичні валізи, професійні фотоапарати, набори для відбору слідів, комп'ютери, принтери, монітори та офісні програми.

У МВС також нагадали, що спільний пілотний проект Національної поліції України та Консультативної місії  розпочався у лютому 2017 року на території 8 регіонів України, один з яких – Хмельниччина.

"Мета такого експерименту – спростити роботу поліцейських та підвищити ефективність розкриття злочинів, створивши своєрідних «універсальних» солдатів, які зможуть і оперативні заходи проводити, і слідчі дії виконувати. Такий підхід успішно випробуваний в країнах ЄС, зокрема, в Чеській Республіці, Литві, Польщі та Румунії", – йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЄС надасть Україні €2 млн на реформування правоохоронних органів.

Довідково: EUAM Ukraine почала працювати в Україні наприкінці 2014 року. Її мета – сприяти реформуванню сектору цивільної безпеки України. Йдеться про поліцію, прикордонників, спецслужби, пенітенціарну систему та систему юстиції. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Київ масштабно відзначив другу річницю створення Нацполіції – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Рівненщині Nissan вилетів на зустрічну смугу і врізався у Volkswagen – є загиблі
Наступний матеріал
У "Київенерго" розповіли, чому в 6 районах столиці немає гарячої води і коли вона з'явиться
Loading...