Кисень
Кисень 5 канал

Завдяки допомозі металургійних підприємств у Маріуполі немає дефіциту кисню для хворих з COVID-19

  Читайте по-русски
  Група "Метінвест" збудувала в маріупольській лікарні №9 розподільну мережу та встановила три кисневі станції

  У міських лікарнях Маріуполя немає дефіциту, а пацієнти з коронавірусом мають безперебійний доступ до життєво необхідного кисню. Про це в ефірі "5 каналу" повідомив директор Маріупольської лікарні №9 Олександр Железняк.

  Як зазначається, Група "Метінвест" збудувала в лікарні розподільну мережу та встановила три кисневі станції, завдяки цьому встановили 90 нових ліжко-місць з подачею кисню.

  "Коли нам зробили цю рампу у нас необхідність в постійному постачанні кисню відпала, нам зараз не поставляють кисневі балони, їх 180 штук розташовані на рампі. І до нас один іноді два рази в тиждень приїжджає машина спеціальна, яка заправляє прямо ці кисневі балони на місці", - розповів директор лікарні.

  Завдяки цій допомозі – констатують медики – Маріуполю вдається утримувати ситуацію із поширенням коронавірусу стабільною.

  "Спасибі величезне Фонду Ріната Ахметова і Групі Метінвест. Киснева терапія по протоколу лікування йде на першому місці. Тобто, це 80 відсотків одужання хворих", - наголосила медичний директор Маріупольської лікарні №9 Ольга Єлісєєва.

  Попередній матеріал
  На столичному Русанівському мосту перекрили рух через ДТП за участю шістьох авто
  Наступний матеріал
  В Україні посилили захист безробітних та роботодавців на час карантину – подробиці
  Теги:
  Loading...