Захисники Широкиного розповідають рідним про "добре" під час бойових буднів

У Приазов’ї бойовики неприцільно обстрілюють українські позиції із забороненої артилерії. З мінометів 120-го калібру напередодні гатили по Водяному і Широкиному. Так супротивник намагається виявити слабкі місця в обороні ЗСУ

"Вогонь триває. Ведуть з усіх видів зброї – як з легкої, так і з важкої", – каже морпіх Сергій. 

Він нещодавно на цих позиціях. Під час попередньої ротації бої у приморському селищі точилися чи не щодня. Нині тут – затишшя.

"Просто випробовують ситуацію, як ми себе почуваємо, як будемо реагувати. Тобто, це не контактний бій, нічого серйозного", – каже армієць.

Єдиний новачок на цих позиціях – 28-річний Ян. Боєць досі пам'ятає перший обстріл з боку російських найманців.

"Першу ніч, коли ми тільки приїхали, нас одразу почали обстрілювати. Дихання спирає, коли це бачиш, коли все вибухає. У тебе паніка, і руки трусяться, але ти все одно стоїш і починаєш відстрілюватися", – пригадує Ян.

Найбільше клопоту оборонцям Широкиного завдають ворожі диверсанти. Кілька днів тому їхній групі вдалося наблизитися до українських позицій на відстань до півсотні метрів.

"Підходять до нас. Буває, йдуть дві особи, відволікають увагу. Ми намагаємося теж постійно за ними стежити", – каже військовий.

Активізувалися на цьому напрямку і ворожі снайпери.

"Погода трохи покращилася, тому що у попередні дні була дуже велика туманність, ворог нічого не бачив. А сьогодні снайпери намагалися поцілити в наших, але, дякувати Богу, все добре", – зазначила військовослужбовець Олександра.

Про "добре" під час бойових буднів армійці не забувають говорити і з рідними, які чекають на них удома. Для них завжди є щирі побажання. Які теплі слова українські захисники знайшли для власної рідні – дізнайтеся з сюжету:


Анастасія Старостенко, Олег Корінний, Донецька область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Охоплені вогнем": у штабі показали, як саме терористи "дотримуються" тиші – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Закон про нацбезпеку має визначити, що міністром оборони не може бути військовий – Пашинський
Наступний матеріал
Блокування засідання комісії Україна-НАТО демонструє слабкість позиції Угорщини – надзвичайний посол