Мітинг проти сексизму у Запоріжжі
Мітинг проти сексизму у Запоріжжі 5 канал

"Забули спитати у Марченка, який одяг носити": в Запоріжжі мітингували проти сексизму чиновника

Читайте по-русски
Кілька днів тому чиновник на своїй сторінці у Фейсбук некоректно висловився на адресу жінок у коротких спідницях, порівнявши їх із повіями

Проти сексизму мітингували під будівлею Запорізької обласної ради. Пікет влаштували через висловлювання заступника голови облради Владислава Марченка. Кілька днів тому чиновник на своїй сторінці у Фейсбук некоректно висловився на адресу жінок у коротких спідницях, порівнявши їх із повіями.

Допис обурив жінок, і вони у соцмережах влаштували цілу кампанію під хештегом "забули спитати у Марченка, який одяг носити". Такий самий хештег написали на транспаранті та прийшли з ним під стіни обласної адміністрації Запоріжжя.

"Ми написали звернення до облради, що ця людина має, як мінімум, залишити посаду відповідального за гендерні питання по області. А як максимум, я вважаю, ця людина взагалі не має права займати будь-які чиновницькі посади. Якщо йому щось не подобається, то він нас клеймить повіями", обурюється учасниця пікету Катерина Маркова. 

Владислав Марченко не тільки заступник голови облради, а ще й очолює комісію з питань гендерної рівності. Учасниці пікету вимагали від чиновника вибачитися та звільнитися. Під час мітингу Марченка на робочому місці не було. Утім, він пояснив свою позицію напередодні.

"Ви абсолютно всі чудово виглядаєте в лосинах там або футболках, але питання: де ось ця грань, вона дуже тонка, і часто стирається. Я прекрасно ставлюся до слабкої половині статі – ви зараз скажете – це сексизм. Так прийнято в наших традиціях і в нашому народі!", – заявив Марченко. 

Як повідомляв 5.ua, у Києві спалахнули сутички між феміністками та їхніми противниками.

Дивіться також фотогалерею:

КиївПрайд-2018: як пройшов "Марш рівності" у столиці – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
Марш рівності
/
Марш рівності
/
/

Попередній матеріал
Ситуація навколо засобів індивідуального бронезахисту ЗСУ – пресконференція
Наступний матеріал
Зеленський підтвердив, що Богдан написав заяву на звільнення
Loading...