Метінвест
Метінвест 5 канал

За екологічну відповідальність: металургам Маріуполя підвищили оцінку в межах світового рейтингу

Читайте по-русски
Рейтинг охоплює великі європейські, американські та азіатські компанії

Група компаній "Метінвест" отримала підвищену оцінку в межах світового рейтингу ESG – за екологічну відповідальність, систему управління охороною праці та людським капіталом, а також безпеку підрядників. Про це йдеться в сюжеті "5 каналу". Зазначається, що агентство високо оцінило рівень корпоративного управління холдингом.

"Таке велике досягнення – це безпосередньо заслуга компанії "Метінвест", того, які політики вона впроваджує в цілому в компанії і на своїх окремих підприємствах. Це стосується і політики управління довкілля, поводження з відходами, раціональне використання ресурсів. Це і соціальна політика", – пояснює голова Федерації металургій України Сергій Біленький.

У свою чергу, фінансово-економічний аналітик, кандидат економічних наук Володимир Коваль пояснює, що цей рейтинг охоплює великі європейські, американські та азіатські компанії.

"Така новина дозволяє нам бути впевненими, що не зважаючи на локдауни, провал співпраці з МФВ, ми зможемо, в першу чергу за рахунок металургійних експортерів та сількогосподарських, протриматися на плаву", – додає він.

У прес-релізі "Метінвесту" йдеться, що "аспекти ESG давно стали невід’ємною частиною кругозору компанії. І це особлива честь – отримати авторитетне звання у цій царині, особливо серед конкурентів".

Попередній матеріал
Викрадення екссудді-втікача Чауса: у парламенті Молдови створили комісію для з'ясування обставин
Наступний матеріал
Українська металургійна компанія – на верхівці світового рейтингу ESG
Теги:
Loading...