Черга зі швидких з хворими на COVID-19
Черга зі швидких з хворими на COVID-19 Facebook / Vladimir Korsunov

"За 36 років такої біди ще не бачив": лікар розповів про ситуацію із COVID-19 у Харкові

Читайте по-русски
Серед пацієнтів з тяжким перебігом хвороби є не лише літні люди, зокрема, у лікарні на інтубації перебуває 39-літня жінка

У Харківській обласній клінічній інфекційній лікарні до апаратів ШВЛ вже підключено 27 хворих, при тому, що в реанімації є лише 12 місць. Про це повідомив лікар-анестезіолог закладу Володимир Корсунов на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, у п'ятницю в лікарні було 26 хворих на ШВЛ, вісім пацієнтів померло. В суботу через чергу із швидких довелося відкрити третій поверх дитячої інфекційної лікарні. У неділю хворих було вже понад 300.

"Кисневі системи перевантажені, бочки та магістралі вкриті льодом, хоча на вулиці ще тепло. Перші морози можуть призвести до замерзання магістралей та припинення подачі кисню", – написав Корсунов.

Лікар зазначив, що серед пацієнтів з тяжким перебігом хвороби є не лише літні люди, зокрема, у них на інтубації перебуває 39-літня жінка.

"За свій вік у медицині (з 1984 року) та роботу в реанімації з 1991 року такої біди я ще не бачив", – підсумував Корсунов.

Нагадаємо, раніше голова Харківської ОДА заявив, що ситуація з COVID-19 в області критична.

За останню добу у Харківській області зафіксували рекордну захворюваність на коронавірус – 741 новий випадок.

Попередній матеріал
Коронавірус може жити на смартфонах і грошах до 28 днів – але є нюанси
Наступний матеріал
У голови Одеської ОДА підтвердили COVID-19 – що відомо
Loading...