Метінвест
Метінвест 5 канал

За 15 років роботи "Метінвесту" підтримка регіонів стала невід'ємною складовою політики компанії – голова Укрметалургпрому

Читайте по-русски
Зазначається, що у розвиток інфраструктури компанія вклала понад 1 млрд грн

Роботу компанії "Метінвест", яка працює у металургійній галузі вже 15 років, експерти характеризують як український бізнес європейського рівня – і невід'ємною частиною його залишається підтримка соціальних проєктів і розвиток регіонів країни, наголошують фахівці. Про це йдеться в сюжеті "5 каналу".

"Метінвест – це глобальна компанія, яка зародилася в Україні і Україна для неї залишається базовою країною. Для України це важливо, тому що через ці компанії трансформується корпоративна культура в нашій країні країні, створюються нові цінності в бізнесі – саме це рухає Україну в напрямку Європи", – наголошує президент Укрметалургпрому Олександр Калєнков.

Як стверджують спеціалісти, невід’ємною складовою відповідального бізнесу є внесок у розвиток регіону – тож, зазначається, понад 1 млрд грн. "Метінвест" вклав у розвиток інфраструктури, 255 млн грн на спорт та культуру, а 178 млн грн. – на підтримку освіти.

"Щодо ставлення компанії до соціальних питань у регіонах присутності. Ми всі звикли, що великий бізнес відповідає за регіон своєї присутності. Тому розвиток металургії автоматично означає розвиток і промисловості, і інфрастукрури України. "Метінвест" – це багато в чому історія успіху", – додав пан Калєнков.

Суттєвим є і те, що надважливу підтримку українські бізнесмени надають під час пандемії. Зокрема, "Запоріжсталь" переорієнтувала виробництво, щоб виготовляти кисень для лікарень, куди його передає безкоштовно. Крім цього, "Метінвест" відмовився від податкових канікул на час пандемії, щоб наповнювати місцеві бюджети. У соціальні проєкти, пов'язані з подоланням пандемії, було вкладено сотні мільйонів гривень, наголосив голова Укрметалургпрому:

"Українська металургія і компанія "Метінвест" нерозривно пов'язані з життям країни. Коли Україна увійшла в коронакризу, "Метінвест" доклав усіх зусиль не тільки для того, щоб продовжити працювати й забезпечувати сотні тисяч робочих місць у себе в компанії, в суміжних компаніях. Також були проведені інвестиції на сотні мільйонів гривень на соціальні проекти, пов'язані з коронакризою".

Попередній матеріал
Мінкульт вніс ще трьох російський акторів до списку осіб, які становлять загрозу національній безпеці України
Наступний матеріал
"Це перевага країни – наявність власного великого бізнесу": експерт про українську металургійну компанію
Теги:
Loading...