У Борисполі вшанували пам'ять загиблого екіпажу Ан-30
У Борисполі вшанували пам'ять загиблого екіпажу Ан-30 5 канал

Їхній подвиг не забутий: у Борисполі вшанували пам'ять загиблого екіпажу Ан-30 – включення

Читайте по-русски
Українські пілоти здійснили прощальний політ на знак пошани над місцем поховання членів екіпажу літака

У Борисполі на Київщині вшанували пам'ять членів екіпажу літака Ан-30, які загинули 5 років тому. Літак був збитий ракетою окупантів 6 червня 2014 року в небі над Слов'янськом. Участь у меморіальному заході взяв особовий склад 15-ї бригади транспортної авіації, яка базується у Борисполі. Там перебував і кореспондент "5 каналу" Мирослав Солонар.

У 2014 році в небі над Слов'янськом загинули п'ять членів екіпажу українського Ан-30. Сьогодні у Борисполі вшанували їхню пам'ять. Прийшли як колеги загиблих офіцерів, так і пересічні жителі міста.

Із восьми членів екіпажу, які перебували на борту, врятувалися троє. Вони вистрибнули з парашутами. П'ятеро – залишилися у кабіні та вивели палаючий транспорт за житлові квартали міста. Життям за це поплатилися командир Костянтин Могилко, оператор Сергій Камінський, борттехнік Павло Дришлюк, механік Олексій Потапенко і радист Володимир Момот. Літак упав за селищем Пришиб у безпечній зоні.

"Було складно взагалі виконувати якісь маневри, і до аеродрому вони б точно не дотягнули. Вони прийняли рішення відвести машину від житлових кварталів і спробувати посадити її на рівнинній місцевості. Але навколо Слов'янська дуже багато пагорбів, вони не змогли перелетіти їх і розбилися", – розповів командир ескадрильї "Блакитна стежка" Володимир Ребріков.

Під час жалобної церемонії українські пілоти здійснили прощальний політ на знак пошани над місцем поховання членів екіпажу літака. Жалобні заходи сьогодні проходять також і на Вінниччині, на малій батьківщині командира ескадрильї "Блакитна стежа" Костянтина Могилка.

Попередній матеріал
Злочини в Укроборонпромі: брифінг керівництва ГПУ, Антикорупційної прокуратури та ДБР – завершено
Наступний матеріал
Загрозливі сценарії по Донбасу: брифінг V Президента Петра Порошенка – завершено
Loading...