Олег Синютка
Олег Синютка відкриті джерела

"ЄС" запропонувала проукраїнським партіям створити більшість у Львівській облраді

Читайте по-русски
До шести політсил було спрямовано листа з меморандумом про співпрацю

"Європейська солідарність" виступила з ініціативою підписання угоди про співпрацю усіх проукраїнських політичних партій у Львівській обласній раді, щоб забезпечити ефективну роботу протягом наступних 5 років.

Про це повідомив народний депутат Олег Синютка на своїй сторінці у Facebook.

"Європейська солідарність" запропонувала "Самопомочі", "Свободі", "Голосу", "Батьківщині", "Народному Рухові України", "Українській Галицькій Партії" створити більшість у Львівській обласній раді. Переконаний, що це конкретний приклад реалізації плану об'єднання проукраїнських сил як на місцевому, так і на загальнодержавному рівні", – написав Синютка.

Також він долучив фото листа до зазначених партій та меморандум про співпрацю.

"Місцеві вибори відкрили перед Україною шанс продовжити розбудову держави, в умовах завершення реформи децентралізації, спираючись на найкращий європейський досвід розвитку територіальних громад та продовжуючи послідовний вектор руху нашої держави, спрямований на членство в Європейському Союзі та НАТО", – мовиться у документі.

Також у меморандумі наголошується: "Настав час кардинальних змін у підходах до політики й управління державою та власними громадами. А те, чи використаємо можливість побудувати нову Україну, залежить винятково від нас. Ми, представники політичних сил, які отримали своє представництво в Львівській обласній раді, націлені на реалізацію шансу, що постав перед Україною. Ми усвідомлюємо складність викликів, які сьогодні стоять перед державою та Львівщиною. Нас має об'єднати спільна програма їх вирішення і ми зробимо все, щоб виправдати надії мешканців Львівщини на позитивні зміни у області".

Серед пріоритетів, вказаних у документі – викорінення корупції, заходи боротьби з епідемією коронавірусу, максимальна підтримка сильних самоврядних громад, відновлення економіки, яку обвалила недолуга політика центральної влади, спеціальні програми соціального захисту, розвиток туризму, спорту, якісна освіта, будівництво житла для ветеранів АТО/ООС та родин загиблих воїнів, співпраця і розвиток громадянського суспільства. А також підтримка проєктів, спрямованих на збереження культури українських Карпат, підтримка гірських територій.

"Ми відкриті до співпраці з усіма політичними силами та депутатами, які поділяють проголошені нами принципи і програму діяльності та готові взяти участь у формуванні стабільної  більшості в Львівській обласній раді", – резюмували в "Європейській Солідарності".

Нагадаємо, напередодні лідер "ЄС" Петро Порошенко подякував львів'янам за підтримку на виборах і закликав владу міста до конструктивної співпраці.

Попередній матеріал
Ціна на газ у грудні не підвищуватиметься – "Нафтогаз"
Наступний матеріал
Предстоятель ПЦУ Епіфаній очолив рейтинг довіри до українських ієрархів – соцопитування
Loading...

Лідер ВО "Свобода" Руслан Кошулинський підтримав Олега Синютку на виборах міського голови Львова

Порошенко закликав підтримати Олега Синютку: "Не буде скиглити, а буде "перти плугом", вирішуючи проблеми львів'ян"

Вибори міського голови Львова: другий тур відбудеться 22 листопада

Місцеві вибори у Львові: кандидат на посаду міського голови Синютка заявив про готовість до дебатів із Садовим

"ЄС" проходить до рад усіх рівнів на Львівщині, розрив між Синюткою та Садовим – мінімальний

Місцеві вибори: "Європейська солідарність" лідирує у Львові – екзит-пол