Львівська облрада
Львівська облрада zaxid.net

"ЄС" визначилася зі своєю кандидатурою на посаду голови Львівської облради

Читайте по-русски
Фракція підтримала рішення одностайно

На першій нараді фракції "Європейської Солідарності" у Львівській обласній раді була визначена кандидатура на посаду голови облради – це Ірина Гримак. Про це у Facebook повідомив народний депутат від "ЄC" Олег Синютка.

"Одностайно, при двох, які утрималися, фракція підтримала рішення ради Львівської територіальної організації політичної партії "Європейська Солідарність" та підтримала кандидатуру Ірини Гримак на посаду голови Львівської обласної ради. Олега Дуду одностайно обрали керівником фракції "Європейської Солідарності" в обласній раді", – написав він.

Синютка нагадав, що "ЄС" отримала майже 31% голосів виборців у Львівській області.

"Завдяки такому результату в обласній раді наша політична сила отримала 28 мандатів і стала найбільшою фракцією Ради. Я переконаний, що до професійної команди фракції "Європейської Солідарності" долучаться представники демократичних проукраїнських партій, які увійшли до обласної ради. Об'єднанню демократичних сил: "Європейської Солідарності", "Свободи", "Голосу", "Самопомочі", "Батьківщини", "Народного Руху України", "Української Галицької Партії", альтернативи немає. Так буде створено дієву більшість, яка стане прототипом об'єднання всіх демократичних сил на всеукраїнському рівні", – наголосив політик.

Попередній матеріал
Локдаун, бюджет, КСУ: що вирішили на розширеній нараді голів фракцій Ради
Наступний матеріал
"Забули" про пандемію, але щедро фінансують силовиків: Геращенко про проєкт бюджету-2021
Loading...