Скріншот відео

"Якесь родео – яма на ямі": на Черкащині обурені розбитими дорогами люди знову перекривали трасу

Шлях розрахований на навантаження 7-10 тонн, проте тут їдуть фури щонайменше уп'ятеро важчі

І знову перекриття дороги із вимогами її ремонту. На шість годин влаштували акцію протесту селяни на Черкащині. Вони вимагають відремонтувати ділянку Київ – Знам'янка біля Городища. Йдеться про 40 кілометрів суцільних ям. Яна Лимаренко більше розповість.

Машини поблизу Городища об'їжджають дорогу полями і ґрунтовими дорогами крізь кущі, адже від ранку рух на трасі Київ – Знам'янка перекрили місцеві мешканці.

"Перекриваємо тому, що їхали із Києва – починається Городищенський район – дороги в нас нема. Звичайно допекло, всіх допекло", – пояснює учасник акції Юрій Біляєв.

Доки мітингувальники ходять пішохідним переходом, деякі водії намагаються проїхати. Кажуть, із місцевими згодні, але стояти не хочуть.

"Я не проти такої акції, хоча я дуже спішу – але я не проти", – запевнив водій Андрій.

Від початку року мешканці просили у влади та служби автомобільних доріг відновити трасу. Але обіцянки так і не дочекалися.

"Куди тільки не зверталися, у виконком, ходили на сесію, просили зробити дороги, ніхто не реагує", – обурюється учасник акції Антон Царіннік.

Водій Роман Козюра показує, на що перетворилися 40 кілометрів дороги національного значення. Увесь відрізок вкритий ямами та брижами.

"Мабуть, як кажуть в Америці – якщо машина їде і петляє – то це п’яний, а в українців – якщо їде і петляє – то це тверезий, так оце їдеш по ямах і петляєш, якесь родео, об'їжджаєш з ямки в ямку", – каже водій Роман Козюра.

Шлях розрахований на навантаження у 7-10 тонн. Проте тут їдуть фури щонайменше уп'ятеро важчі. І ямкового ремонту вистачає хіба що на місяць – кажуть активісти.

"Тут капітальний треба, тут його треба робити так, як в Обухові, як роблять за Іванковом, а не отаке. Це вони зараз ямковий ремонт пороблять, гроші одмиють, поділять між собою – і все", – обурюється Олександр Бєлін.

Представники служби автодоріг до протестувальників не приїхали. В інтерв'ю журналістам повідомили, що латати ями почали напередодні акції, а виділених коштів вистачить лише на півтори тисячі квадратних метрів.

"На Городищенський район виділено 600 тисяч гривень на проведення ямкового ремонту. Буде проведено ямковий ремонт, а на найбільш аварійних ділянках автодороги капітальний ремонт у нас не проводиться поки що", – каже фахівець зі зв'язків з громадськістю Служби автомобільних доріг у Черкаській області Юрій Дубрава.

Люди погодилися розблокувати дорогу лише після того, як чиновники "Укравтодору" пообіцяли найближчим часом розглянути це питання.

Яна Лимаренко, Олександр Коваленко, "5 канал"

Попередній матеріал
"Пора ставити крапку" – Пашинський прокоментував конфлікт САП та НАБУ
Наступний матеріал
"БлогПост": Які реальні загрози становить невакциноване суспільство
Loading...

Омелян вибачився перед українцями за поганий стан доріг

На Прикарпатті активісти вже другий день перекривають дорогу на Чернівці

Мешканці Сватового вимагали нормальних доріг: водії підтримали, облавтодор сховався

"Крик душі": обурені розбитими дорогами мешканці на Черкащині влаштували попереджувальну акцію протесту

"Роботи виконані на папері": головний автодорівець Дніпропетровщини нахабно привласнив держкошти

"У нашому класі падає стеля": чому на Черкащині школярі змушені навчатися у спортзалі